Když EA oznámila FIFA 19 během své výroční tiskové konference E3 minulý měsíc, společnost potvrdila, že obálku bude zdobit tehdejší hvězda Realu Madrid Cristiano Ronaldo.

Součástí kampaně jsou nejrůznější propagační materiály, na kterých je Ronaldo vyobrazen v dresu Realu Madrid. Ronaldo však od doby, kdy byl nový ročník fotbalové série EA představen, změnil dres a přestoupil za 100 milionů EUR do italského Juventusu, ve kterém působil také Pavel Nedvěd.

Mnozí se tak začali okamžitě ptát, co bude s propagací FIFA 19, která stojí právě na portugalské super stár. Bude snad EA měnit všechny materiály tak, aby reflektovaly tento přestup roku? Ba co více trailer ke hře zobrazuje Alex Huntera, jak se připojuje k Realu Madrid, kde hraje právě po boku Ronalda. EA by trailer mohla změnit tak, aby se Hunter připojil k Juventusu, ovšem to by si vyžádalo značné množství času. EA by také mohla nechat trailer tak jak je a doufat ve shovívavost hráčů. Ovšem jak víme, tak je tu značné množství těch, kteří si s oblibou stěžují na nepřesnosti.

Co se samotné hry týče, tak to pro EA nebude žádný velký problém, protože jednotlivé přestupy společnost řeší v průběhu roku rychlými aktualizacemi soupisek. Je tak pravděpodobné, že ať již nastanou změny jakékoliv, tak nebudou mít velký dopad na startovní prodeje FIFA 19. 

Přečti si  Hráči Apex Legends zjistili, že Revenant a Wraith se mohou dostat do trezoru World's Edge bez klíče

FIFA 18 zaznamenala během startovního víkendu 1,6 milionu souběžně hrajících hráčů, což odráží dominanci a popularitu této série a očekává se, že nadcházející ročník bude mít velmi podobná čísla.

FIFA 19 vychází na PC, PS4, Xbox One a Switch 28. září.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno