Marvel’s Spider-Man včetně jeho tří DLC nám dal vcelku detailní pohled na vyvíjející se vztahy v životě Petera Parkera i zrod některých nových nepřátel ale také hrdinů jako je Miles Morales.

A právě pro letošní pokračování si vývojáři v Insomniac Games vybrali právě postavu Milese, se kterým jsme v první hře strávili již nějaký čas a který na konci první hry Peterovi prozradil, že se u něj projevily jisté speciální schopnosti. Pevně doufáme, že Insomniac naváže své vyprávění přesně tam, kde byl děj první hry zakončen.

Vzhledem k faktu, že herní vesmír je jiný než ten který popisuje kontinuitní komiksová série, stejně jako filmová série od Sony, mohl by tento nový příběh zapojit hry téměř jakoukoliv postavu do role spojence i nepřítele.

90 vteřinový teaser trailer, který nám Sony nabídlo během své prezentace The Future of Gaming sice nepředstavil žádného konkrétního záporáka, ale na seznamu by se mohl objevit klidně někdo z těch, kteří jsou uvedeni níže.

PROWLER

O tomto nepříteli si troufáme tvrdit, že by mohl být očekáván řadou fanoušků. Insomniac mohl čerpat inspiraci z jiného komiksového příběhu Spider-Man a použít Prowlera k vytvoření nového Sinister Six nebo i Sinister Seven. Pokud by se tento odhad naplnil a Prowler by opravdu byl jednou z postav nového Spider-Mana, mohly by se ve hře logicky objevit i Bombshell, The Spot, Electro nebo také Hobgoblin.

Přečti si  V současné době každé studio Activisionu pracuje na Call of Duty: Warzone

SANDMAN

Sandman patří mezi ty známější zloduchy a představovat vám jej jistě nemusíme. I přesto, že v prvním díle na PlayStation 4 nebyla o této postavě ani zmínka, byl by Sandman skvělým záporákem, který by mohl Milesovi zkřížit cestu. S ohledem na Sandmanovu schopnost měnit tvar a velikost by se mohlo jednat o vskutku výbornou podívanou.

S.W.A.R.M.

Tenhle chlapík je taky slušný pořízek, který by nám mohl v novém díle nadělat hromadu starostí. Používat včely jako zbraň a zdroj svého hlasu může i díky společnosti Roxxon Energy Corporation, která mu vyrobila oblek na míru. Roxxon a Miles mají v komiksech dost společného a lze tak předpokládat, že se ve hře objeví díky S.W.A.R.M. nebo jiným zákeřným způsobem.

Přečti si  Do Sackboy: A Big Adventure míří nové odměny, výzvy a turnaje

RHINO

Pokud jste první díl hráli, pevně věříme, že ano, tak si jistě dobře pamatujete na stealth pasáž, kdy se Miles s tímto nosorožčím šílencem střetl. Tehdy to nebyl příliš vyrovnaný boj a nabízí se tak zde možnost pro odvetu. Miles by svými nově nabytými schopnostmi mohl svému sokovi lépe odporovat.

CONRAD MARCUS

Pokud se opravdu na PlayStation 5 setkáme s korporací Roxxon, jistě nám představí i svou biochemickou sílu. Tu by mohlo dokonale prezentovat Conrad Marcus. Ten se v jednom z komiksů stal nedobrovolným hostitelem Venoma, který by nás svou návštěvou také jistě potěšil.

STARLING

Tento futuristicky vypadající okřídlenec je jednou z nejnovějších postav komiksů o Milesovi Moralesovi. O jejím charakteru jsme se mohli poprvé dočíst teprve v roce 2019. Čtenáři se tehdy nemohli shodnout na tom, zda se jedná o zloducha nebo hrdinu.

Koho byste si přáli v novém díle Spider-Mana potkat vy? Spider-Man Miles Morales vychází ještě letos pro PlayStation 5.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno