V poslední době vychází o PlayStationu 5 jedna zpráva za druhou a podle nejnovějších zpráv se některá velká japonská studia již začala zabývat výrobou her právě pro tuto next-gen konzoli.

Hlavní herní společnost, která sídlí v Tokiu, nyní najímá lokalizátora / překladatele / plánovače, aby pracovala na vývoji hry pro hardware nové generace. Další vývojář, který má zkušenosti s vývojem her pro konzole najímá plánovač práce pro  prací pro hardware nové generace. Ve výpisu pozic se také uvádí, že práce budou souviset s boss fighty. 

To vše v podstatě potvrzuje, že vývojáři v Japonsku pracují na hrách pro další generaci konzole od Sony. V Japonsku je řada vývojářů, kteří by mohli potencionálně pracovat na Sony exkluzivitách.

Přečti si  Housemarque opravili problém s mazáním postupu v Returnalu

Podle informací by měl být PlayStation 5 odhalen v polovině příštího roku, kdy podrobnější informace by měli fanoušci získat během PSX 2019. Samotná konzole by se měla uvést do prodeje v březnu 2020 s možným posunem na listopad 2020.

Již existuje poměrně dlouhý seznam vývojářů, kteří pracují na hrách pro nadcházející PlayStation 5. Patří mezi ně: Square Enix, Activision, Sony Interactive Entertainment, Bandai Namco Entertainment (Supermassive Games), Bethesda Softworks, Defiant Studios, Warner Bros Studios (Rocksteady Studios), Amazon Game Studios (Double Helix), Luminous Studios a High Impact Games.

Informace také hovoří o tom, že Hardware PS5 bude schopen běžet pevně ve 4K s 60FPS ovšem za přijatelnou cenu a to 499 dolarů.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

Kromě PS5 by mělo být představeno také PS VR 2, vzhledem k úspěšnosti PS VR. Spekulace hovoří o tom, že procesní box PS VR 2 bude součástí PS5.

Také většina PS4 titulů by se měla objevit na na PlayStation 5 a zpětná kompatibilita je jednou z nejžádanějších funkcí, které může Sony s PS5 konečně poskytnout.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno