Ve svitavské Fabrice se o minulém víkendu sice neukazovaly žádné světové premiéry a Hideo Kojimu či Keanu Reevese jste zde také zastihnout nemohli. To ovšem neznamená, že nebylo o co stát. Probíhalo zde totiž již 4. Hitpoint Legends, ve kterém se utkala česká špička v League of Legends.

Mezi čtyři nejlepší celky, které se představily ve svitavské Fabrice, která pravidelně hostí tento herní svátek, se probojovaly týmy Brute, Moops, AS Trenčín a Esuba, která na zdejším pódiu již několik prvenství urvala.

Do finálového BO5 souboje se dostal tým Brute, který měl, co se týče fanouškovské podpory, jednoznačně navrch a tým Esuba, která snad v každém svém zápase na domácí scéně patří mezi horké favority. Ačkoliv se očekával dlouhý a vyrovnaný zápas, nebylo tomu tak. Esuba své soupeře nemilosrdně ničila již od prvních vteřin utkání a celou sérii získala přesvědčivě 3:0 na zápasy. Třetí pozici obsadil Team Moops, který si poradil s “fotbalisty” z AS Trenčín.

Přečti si  Biomutant předvádí zajímavý boj a průzkum v otevřeném světě

Ve Fabrice se ovšem nehrálo jen finanční odměny, ale také o slot pro ESL European Masters, ve kterém držíme Esubě palce.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno