Poté, co v červnu vývojáři z Ember Lab oznámili svou novou RPG hru Kena: Bridge of Spirits pro PS4, PS5 a PC, s plánovaným termínem vydání ještě v tomto roce, se nyní dozvídáme o jejím náhlém odkladu.

Zpráva přichází prostřednictvím oficiálního Twitteru Ember Lab, kteří oznámili, že Kena: Bridge of Spirits byla odložena na začátek roku 2021.

“Letošní rok přinesl mnoho výzev a náš přechod k práci z domova způsobil, že se vývoj postupoval pomaleji, než jsme doufali. Z tohoto důvodu jsme učinili obtížné rozhodnutí odložit vydání Kena: Bridge of Spirits do Q1, 2021. Toto rozhodnutí se nám nedělá lehce, ale cítíme, že je tím nejlepším pro hru i pohodu týmu.

Tato zpráva je trochu překvapením, zejména proto, že jsme nedávno mohli číst řadu podrobností o tom jak rychle se hra načte a jak skvěle funguje s DualSense.

Přečti si  Režisér Daysd Gone otáčí a chválí fanoušky, protože petice za Days Gone 2 získala již 100 000 podpisů

Kena: Bridge of Spirits sleduje Kenu, dívku, která se vydává objevovat tajemství obklopující opuštěnou vesnici a má představovat tajemný příběh, i když to tak na první pohled úplně nevypadá. 

Hra byla oznámena během červnové události PlayStation’s Future of Gaming.

Kena: Bridge of Spirits nově vyjde na začátku roku 2021 na PS4, PS5 a PC. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno