Klasická mapa Battlefield 5 se vrací v nadcházejícím DLC
Domů » Hry » Novinky » Klasická mapa Battlefield 5 se vrací v nadcházejícím DLC

Klasická mapa Battlefield 5 se vrací v nadcházejícím DLC

24.10.2019
Publikoval:

Vysoce očekávaná nadcházející expanze War in the Pacific pro Battlefield V bude k dispozici od 31. října a společnost EA nyní využívá posledních okamžiků k tomu, aby dala o jejím příchodu fanouškům řádně vědět.

EA vydala zbrusu nový trailer, zachycující masivní bitvu u Iwo Jima. Trailer zachycuje dvě nové frakce, Američany a Japonce, stejně jako nové zbraně, vozidla a další. Snad nejzajímavějším okamžikem v traileru je však naznačení návratu milované mapy ostrova Wake Island.

Mapa Wake Island debutoval v původním Battlefield 1942 a její přidání do Battlefieldu V bude tak její devátou interakcí v této sérii. Mapa je známá především svou verzí režimu Conquest Assault, ve které je 5 vlajek umístěných přes celou mapu ostrova ve tvaru podkovy. Není ale jasné, zda bude na Wake Island v Battlefield V k dispozici verze pro Conquest Assault. Víme však, že mapa nebude k dispozici ihned při vydání War in the Pacific, ale dorazí do hry později a to až v prosinci.

Přečtěte si  Legendární fotbalista odstraněn z FIFA 20 za nacistický pozdrav

Nová expanze nabídne nový arzenál, jako M1 Garand, který se vrátí společně s dalšími 3 zbraněmi z 2. světové války.Patří mezi ně například Arisaka Type 99 pro třídu Recon, Type 100 SMG pro třídu Medic a kulomet M1919A6 pro třídu Support. Tides of War bude později doplněna pistolí M3, Nambu Type 2A, Type 97 LMG a M1918A2.

Battlefield 5 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

Další doporučené příspěvky
 
Launch hry PS5 budou jen pro novou generaci konzolí

V nejnovějším podcastu Kotaku Splitscreen se novinář Jason Schreier rozhovořil o nové generaci konzolí a hrách,...