Hororové demo P.T., není již několik let na PlayStation Store k dispozici, ale i tak tato ukázka, která měla předcházet Kojimovo Silent Hills, stále odhaluje svá tajemství.

Jeden z uživatelů Twitteru si s hrou nedávno pohrával a objevil několik zajímavých detailů. Díky speciálním nástrojům se mu podařilo nahlédnout do mechaniky, která odhaluje, co dělá Lisa, když se pohybujete její chodbou.

V zásadě, bez ohledu na to, co děláte se Lisa po celou dobu vznáší za vámi. Pokud jste hráli P.T., tak jste s největší pravděpodobností měli pocit, že vám po celou dobu někdo dýchá na záda. Nyní máme možnost vidět, že tam vlastně Lisa po celou dobu opravdu je. Zmizí pouze v okamžiku, kdy se otočíte. S vědomím, že Kojima a jeho tým vlastně připoutali hrůznou Lisu přímo za vás, je mnohem strašidelnější, než kdyby použili jen zvuk.

Přečti si  Generální ředitel Activision Blizzard Bobby Kotick souhlasil se snížením základního platu a ročního bonusu o 50%, zatímco jeho smlouva byla prodloužena do 31. března 2023

Jsme velmi zvědaví na to, co vše se ještě z tohoto dema podaří fanouškům odhalit a jaké další děsivé prvky Hideo Kojima do své ukázky ukryl. Stále je nám líto, že Konami projekt Silent Hills ukončilo a nedalo prostor k jeho dokončení, pravděpodobně by se jednalo o jednu z nejděsivějších her vůbec.

Ostatně již brzy dostaneme možnost prozkoumat zcela jiné nadpřirozené jevy v očekávané hře Death Stranding.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno