Kojimovo P.T. odhaluje i po letech nová tajemství
Domů » Hry » Novinky » Kojimovo P.T. odhaluje i po letech nová tajemství

Kojimovo P.T. odhaluje i po letech nová tajemství

9.9.2019
Publikoval:

Hororové demo P.T., není již několik let na PlayStation Store k dispozici, ale i tak tato ukázka, která měla předcházet Kojimovo Silent Hills, stále odhaluje svá tajemství.

Jeden z uživatelů Twitteru si s hrou nedávno pohrával a objevil několik zajímavých detailů. Díky speciálním nástrojům se mu podařilo nahlédnout do mechaniky, která odhaluje, co dělá Lisa, když se pohybujete její chodbou.

V zásadě, bez ohledu na to, co děláte se Lisa po celou dobu vznáší za vámi. Pokud jste hráli P.T., tak jste s největší pravděpodobností měli pocit, že vám po celou dobu někdo dýchá na záda. Nyní máme možnost vidět, že tam vlastně Lisa po celou dobu opravdu je. Zmizí pouze v okamžiku, kdy se otočíte. S vědomím, že Kojima a jeho tým vlastně připoutali hrůznou Lisu přímo za vás, je mnohem strašidelnější, než kdyby použili jen zvuk.

Přečtěte si  Borderlands 3 na čas nejvyhledávanějším termínem na Pornhubu

Jsme velmi zvědaví na to, co vše se ještě z tohoto dema podaří fanouškům odhalit a jaké další děsivé prvky Hideo Kojima do své ukázky ukryl. Stále je nám líto, že Konami projekt Silent Hills ukončilo a nedalo prostor k jeho dokončení, pravděpodobně by se jednalo o jednu z nejděsivějších her vůbec.

Ostatně již brzy dostaneme možnost prozkoumat zcela jiné nadpřirozené jevy v očekávané hře Death Stranding.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Přečtěte si  Multiplayerová beta The Last of Us Part II by tu mohla být dříve, než si myslíme

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Borderlands 3 na čas nejvyhledávanějším termínem na Pornhubu

Pornhub velmi často odhaluje zajímavá čísla a statistiky jejich vyhledávače,...