Zdá se, že kooperační akce Way Out z Hazelight studia, která nám byla představena na E3 2017 během tiskové konference EA, pro PC, PS4 a Xbox One, nemusí být vydána v příštím roce.

Podle jednoho uživatele Redditu se na internetu objevila část emailové komunikace v níž je uvedeno, že bychom mohli něco nového k The Way Out vidět během udílení cen The Game Awards 2017.

a_way_out_main_co_op_promo_3

Dále uživatel také informuje o časovém rozvrhu, který zaznamenává plánované tiskové turné a další zastávky během příštího roku, které budou na cestě před vydáním jednoho z nejvíce očekávaných titulů v roce 2019. Ale není jasné zda se bude jednat o fiskální, či kalendářní rok 2019. Ten fiskální totiž začíná v dubnu 2018. Takže v tuto chvíli není vůbec jasné zda marketingový materiál odkazuje na rok 2018, nebo 2019.

Přečti si  Nová postava Valkyrie ze sezóny 9, Apex Legends, má spoustu schopností

Nové informace o hlavních postavách Lea a Vincenta bychom se mohli dozvědět 7. prosince na udílení cen The Game Awards 2017, takže sledujte slavnostní udílení cen, nebo náš web, kde vám o tom přineseme další informace.

Připomeňme jen, že A Way Out je kooperační adventura postavena na spolupráci dvou hráčů, přičemž každý z hráčů bude mít monžost sledovat příběh své vlastní postavy na cestě z za svobodou.

Doufejme jen, že tato hra nebude plná mikrotransakcí.

https://youtu.be/gd_VyHYqvNU

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno