Call of Duty: Modern Warfare II a Warzone 2.0 Season 5 dostanou tento týden obsah „Reloaded“, který bude zahrnovat obvyklou řadu nového obsahu (mapy, zbraně atd.), ale to, co opravdu přitahuje pozornost fanoušků, je nový operátor. 

Activision nabízí nový vzhled Lary Croft založený na její klasické éře modrých tílek a ten, kdo jej navrhl, odvedl dobrou práci, někteří fanoušci doufají, že to je náznak toho, co bychom mohli získat od další hry Tomb Raider, na které se aktuálně se pracuje. Kromě Lary se hráči mohou těšit také na vracejícího se Mace a operátora založeného na rapperovi 21 Savage.

Zdroj: Activision

Tři noví operátoři budou k dispozici prostřednictvím časově omezených balíčků dostupných prostřednictvím obchodu ve hře. I když ceny nebyly oznámeny, pravděpodobně budou stát 2 400 CoD bodů (nebo 20 $) každý. Zde jsou některé další podrobnosti o každém :

  • Balíček Tracer Pack: Tomb Raider Bundle (8. září) – Kromě operátorky Lary Croft obsahuje balíček tři Blueprinty: verzi nové zbraně pro boj zblízka v „Ice Axe“, SMG „Mythic Defender“ a její podpis. Duální pistole „Mach-5“ založené na nové side armě, která přichází s aktualizací Reloaded. A ano, jsou také použity v jejím Finishing Move „Play for Sport“. Balíček je také dodáván se skinem vozidla „Tomb Buggy“ Chop Top, Loading Screen, Sticker a Emblem.
  • Tracer Pack: 21 Savage Bundle (30. srpna) –  Kromě svého operátora a dokončovacího pohybu — nazvaný „Stabbed . . . a Lot“ — balíček Tracer Pack: 21 Savage Bundle obsahuje zejména dva Weapon Blueprinty pojmenované po dvou písních, které se objevily ve vyprodaných koncertních setlistech během jeho kariéry: Assault Rifle „Savage Mode“ a „Red Opps“ SMG. A pokud jde o nějakou „Knife Talk“, vězte, že nástroj pro boj zblízka „Slaughter King“ je sekundární zbraní 21. Tento balíček má také „Skrrt Skrrt“ UTV Vehicle Skin, Charm, nálepku a samozřejmě „Mr. Right Now” Loading Screen.
  • Balíček Tracer Pack: Mace Operator Bundle (září) – Obsahuje samotnou legendu, jeho vlastní zničující finishing move, další slot pro operátora pro DMZ a Self-Revive Battle Rage, kdykoli je aktivním operátorem. Mezi další položky v tomto balíčku jsou dva Blueprinty, které jsou v souladu s jeho agendou Overkill: útočná puška „Shrapnel“ a automatická brokovnice „Fragmentation“. 
Přečti si  Obrázek k Elden Ring: Shadow of the Erdtree představuje novou postavu
Zdroj: Activision

Zde je rychlý přehled některých dalších věcí obsažených v sezóně 4 Reloaded:

Obsah Call of Duty Warzone 2.0

  • Fort Resurgence. Pevnost Al Bagra v jižní části Al Mazrah je připravena na Resurgence – očekávejte ji jako součást bezprecedentní nabídky aktivních map Call of Duty: Warzone.
  • Armored Royale. Je to zpět s MRAP – shromážděte tým a udržujte tento vůz naživu, abyste jej mohli znovu nasadit na cestě ke konečnému vítězství.
  • DMZ je znovu načteno. Další mise Shadow Company a upgradovací úkoly. . . Protože sázky v DMZ nebyly nikdy vyšší.

Obsah Call of Duty: Modern Warfare II

  • Nová mapa – DRC zóna 1. Tato budova 21 je připravena na frenetický boj, zejména v objektivních režimech.

Obsah CoD Modern Warfare a Warzone 2.0

  • Tři nové zbraně. Nová pistole (9mm Daemon), SMG (Lachmann Shroud) a zbraň na blízko (Krumpáč), to vše dohromady tvoří impozantní mezisezónní sortiment pro fanoušky boje na blízko.
  • Tři další bezplatné obsahové dropy: Získejte nové masky se zbraněmi a také působivé tematické skiny pro své oblíbené vozidlo.

Call of Duty: Modern Warfare II a Warzone 2.0 lze hrát na PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4 a PS5. Season 5 Reloaded začíná 30. srpna a část obsahu bude zveřejněna později v září.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno