28. týden byl nadmíru deštivý a nahrával k ukrácení času s nějakou tou hrou. My se tradičně podíváme co zajímavého se událo z pohledu GAME PRESS ve světě her.

Nejzajímavější zprávy ve z minulého týdne ve stručném přehledu. Destiny představilo Farmu, Project Cars 2 ukázalo seznam vozů, Horizon Zero Dawn dostalo dvě nové obtížnosti a vytvořili jsme pro vás originální kolekci Game Press Merche.

ZAŘADILI JSME NOVOU RUBRIKU FILMY A SERIÁLY

Přidali jsme pro vás zcela novou rubriku filmy a seriály ve které vás chceme informovat o nejzajímavějších novinkách ze světa filmu i populárních seriálů. Rubriku najdete již nyní v menu.

PROJECT CARS 2 ODHALILO SEZNAM 60 OKRUHŮ

Project Cars 2 se do obchodů dostane 22. září a už nám odhaluje kompletní nabídku všech 60 okruhů, které budou mít hráči po vydání k dispozici.

WWE2K18 VYJDE TAKÉ VE VERZI PRO NINTENDO SWITCH

 

Vydání hry na Switch ve videu oficiálně potvrdil i Seth Rollins, který je letošní hvězdou na obalu hry.

Přečti si  Sony momentálně vyvíjí přes 25 PS5 exkluzivit

DESTINY 2 PŘEDSTAVILO ZMĚNY V HERNÍM REŽIMU CONTROL

Změn je vcelku dost a to že na zabírání bodů nebude mít vliv počet hráčů, jako tomu bylo doposud, body A + C budou zabrány od začátku – největší boj se tak strhne o B, kontrolní body již není nutné deaktivovat, je přítomno No Mercy a zápasy budou mít maximálně 8 minut.

WOLFENSTEIN II: THE NEW COLOSSUS DOSTANE ART BOOK

Wolfenstein 2: The New Colossus bude doprovázet samostatně prodejný art book, o který se opět postará Dark Horse.

HALF-LIFE DOSTAL PO 19 LETECH OPRAVNÝ PATCH

 

Valve vydalo po 19 letech patch pro Hal-Life, který vyšel v listopadu 1998 a opravu několik chyb, které se ve hře nachází.

ACER PŘEDSTAVIL MIXED REALITY

Mixed reality jsou oproti klasickým VR headsetům jednodušší, nepotřebují totiž žádné doplňkové senzory a o vše se postarají infra senzory v headsetu. Tyto mnohé další detaily nám představil ACER ZDE.

Přečti si  Přichází PlayStation Days of Play 2021

MAFIA III UKÁZALA DLC SIGN OF THE TIMES

 

25. července zamíří do Mafia 3 poslední placené DLC s názvem Sign of the Times, které nás postaví proti nebezpečnému kultu jménem Ensanglante.

REMEDY SE CHCE VĚNOVAT MULTIPLATFORMNÍM HRÁM

Kreativní ředitel studia Sam Lake prohlásil, že o multiplatformní hře již nějaký čas přemýšleli a že nyní nastala ta správná chvíle pro realizaci. Uvedl také že v multiplatformních hrách vidí další budoucnost tohoto studia.

NA HBO ODSTARTOVALA SEDMÁ ŘADA GAME OF THRONES

V neděli na HBO odstartovala sedmá řada jednoho z nejpopulárnějších seriálů všech dob a to Game of Thrones, ta má nabídnout fanouškům pouze sedm epizod, přičemž poslední dvě by měli být o něco delší. Již jsou na světě také drobné informace o osmé sezóně, které najdete i na našem webu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno