Co přinesl 43. týden v herním průmyslu, si pojďme připomenout v naší pravidelné rubrice Last Week Game Press.

Odklad Days Gone, Santa Monica nabírá vývojáře, Totalbiscuit v síni slávy, vznik Destiny 3 a mnoho dalšího.

SANTA MONICA NABÍRÁ NOVÉ ZAMĚSTNANCE

Studio Sony Santa Monica, které stojí za velmi úspěšnou PS4 exkluzivní hrou God of War nabírá nové zaměstnance, což znamená, že se připravuje na nový projekt, kterým může být pokračování GoW, ale také zcela nová IP.

TOTALBISCUIT VSTOUPÍ DO SÍNĚ SLÁVY

John “TotalBiscuit” Bain bude vůbec prvním neprofesionálním hráčem, který bude uveden do eSportové síně slávy.

DAYS GONE SE ODKLÁDÁ O DALŠÍ DVA MĚSÍCE

Bend Studio pracující aktuálně na očekávané PlayStation 4 exkluzivitě Days Gone, která se má odehrávat v otevřeném světě plném zombíků oznámilo že se hra opozdí o další dva měsíce, aby hra nezapadla mezi dalšími tituly.

Přečti si  Vývojáři Returnal žádají hráče, aby vypnuli automatické aktualizace PS5, protože by mohlo dojít ke ztrátě postupu

V LISTOPADU PROBĚHNE STREAM K ANTHEM

Bližší pohled na to jak se hraje online multiplayerová akční hra Anthem od BioWare, bychom měli získat již v listopadu. Konečně tak uvidíme hratelnost i dungeony.

FALLOUT 76 NABÍDNE PŘES 150 HODIN VEDLEJŠÍHO OBSAHU

Bethesda nachystala opravdu vydatnou porci herního obsahu, který jen ve vedlejších aktivitách zabere hráčů po vydání více než 150 hodin. polu s tím však Bethesda zároveň informuje, že s ohledem na rozměry hry a množství obsahu nemohou hráči očekávat, že hra bude zcela bezchybná.

BUNGIE JIŽ PRACUJE NA DESTINY 3

bjevila nová fáma o tom, že studio Bungie zahájilo práce na vývoji sci-fi střílečky Destiny 3. Následující informace nebyly oficiálně potvrzeny, avšak hra by měla mnohem více cílit na hardcore hráče, než tomu bylo v případě druhého dílu.

Přečti si  Režisér Zaklínače 3 opustil CD Projekt RED po obvinění ze šikany

XBOX GAME PASS BY SE MĚL ROZŠÍŘIT I NA PC

CEO společnosti Microsoft Satya Nadella hovořil o tom jak se zlepšila herní základna a že se společnost plánuje posunout dopředu. To by mělo znamenat přinést v budoucnu služby jako Xbox Game Pass také na PC.