Co přinesl 44. týden v herním průmyslu, si pojďme připomenout v naší pravidelné rubrice Last Week Game Press.

Další Wolenstein i na Switch, nové postavy pro SW: Battlefront 2, RDR2 na PC i s VR a mnoho dalšího.

PŘÍŠTÍ DÍL WWE BUDE VÍCE ZAMĚŘEN NA ŽENY

Divize žen z WWE udělala velké pokroky v profesionálním zápase, tak proč by tomu tak nemělo být i v případě jedné z nejpopulárnějších videoher. Ženy by tak měli dostat mnohem více prostoru i vlastní herní režimy, jak dalece tyto sliby 2K splní se dozvíme příští rok.

DALŠÍ WOLFENSTEIN BUDE I PRO SWITCH

Pete Hines, marketingový manažer společnosti Bethesda, uvedl, že “příští hra Wolfenstein” bude k dispozici na Nintendo Switch. Wolfenstein: Youngblood byl potvrzen pro PS4, Xbox One a PC. Tak uvidíme který z dílů se nakonec objeví i na Nintendo Switch.

Přečti si  Remnant: From the Ashes dostane aktualizaci pro PS5 a XSX / S 13. května

RDR2 BY MĚLO VYJÍT TAKÉ NA PC A MOŽNÁ S PODPOROU VR

Podle souborů obsažených v oficiální doprovodné mobilní aplikaci “companion app” k Red Dead Redemption 2 by Rockstar mohl v budoucnu přinést hru také na PC a dokonce i s podporou VR zařízení.

RESPAWN VYDÁ V PŘÍŠTÍM ROCE VÍCE HER

EA zdánlivě odhalila, že Respawn Entertainment má v plánu vydat mnohem více her, než se původně očekávalo. Informace vyplynula z finanční zprávy společnosti EA.

STAR WARS: BATTLEFRONT 2 OBDRŽÍ DALŠÍ HRDINY

Včera hráči Star Wars: Battlefront 2 obdrželi novou postavu, kterou je generál Grievous, ale již nyní se kvůli dialogovým frázím spekuluje o tom, že do hry přibudou další postavy a to včetně dvou ženských hrdinek.

Přečti si  Přichází PlayStation Days of Play 2021

NINTENDO OTEVŘELO V PRAZE INTERAKTIVNÍ LABORATOŘ

NINTENDO LABO KREATIVNÍ LABORATOŘ v Creative World v Praze! Pokud budete mít cestu, tak neváhejte a zastavte se zábava je tu pro celou rodinu.

PC VERZE FALLOUT 76 MLŽE MÍT POTÍŽE

B.E.T.A. Fallout 76 odhalila, že hra využívá jeden ze systémů hry Fallout 4, kterým je napojení fyziky a dění ve hře na framerate hry. Díky úpravě .ini souboru hráči dokáží hru značně zrychlit.