Včera hráči Star Wars: Battlefront 2 obdrželi novou postavu, kterou je generál Grievous, ale již nyní se kvůli dialogovým frázím spekuluje o tom, že příští rok do hry dorazí ještě dvě nové hrdinky.

Generál Girevous se připojil ke stávající 16 hrdinům, kteří jsou v současné době součástí Star Wars: Battlefront 2 v boji o galaxii. S příchodem Girevouse a jeho dialogů začali hráči okamžitě spekulovat o tom, že v příštím roce plánují DICE do hry přidat dvě nové hrdinky z The Clone Wars, kterými by mohli být Ahsoka a Padme.

S touto informací přišel uživatel Redditu s přesdívkou Kekstreamer, který poukázal na dialogy, které obsahuje generál Girevouse.

V současné době však není příchod hrdinek Ahsoka a Padme oficiálně oznámen a je tak třeba čekat, až je EA sama oznámí. Zatím se hráči mohou stále těšit na lednové přidání hraběte Dooku a únorový příchod Anakina Skywalkera.

Přečti si  Red Dead Online, Psychonauts a Outlast 2 míří v květnu do Xbox Game Pass

Za předpokladu, že Ahsoka a Padme jsou součástí budoucích plánů společnosti DICE, máme zato, že budou následně následovat také dvě postavy pro temnou stranu. Proces přidávání hrdinů totiž vždy zahrnuje jak kladné, tak i záporné postavy.

Star Wars: Battlefront 2 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno