29. týden byl na herní informace a novinky o něco chudší, ale i tak zatím máme do tradičního přehledu z čeho vybírat. Podívejme co zajímavého se událo z pohledu GAME PRESS ve světě her.

Stručný přehled nejzajímavějších zpráv na GAME PRESS. ATARIBOX předvedlo svůj design, do prodeje míří 2DS XL, započala Beta Destiny 2, představení zombie módu pro Call of Duty:WWII a mnoho dalších.

ATARI PŘEDSTAVILO DESIGN SVÉ KONZOLE

Atari připravuje novou konzoli, která má mít své základy postaveny na PC. Společnost zatím nesdělila jakým konkrétním hardwarem bude konzole osazena, ale již nyní víme, jak bude konzole vypadat.

NINTENDO 2DS XL JDE DO PRODEJE

https://youtu.be/kpEvVWWZdR8

Nové větší a tentokrát také sklápěcí Nintendo 2DS XL přichází do prodeje již 28. července a doprovází jej launch trailer.

BATTLEFIELD 1 UKÁZKA GAMEPLAY Z LUPKOVSKÉHO PRŮSMYKU

EA společně s Dice nám nabídlo nové gameplay video z mapy v Lupkovském průsmyku, která přicházející do Battlefield 1 příští měsíc v DLC s názvem In the Name of Tsar.

Přečti si  Dvě nové barevné varianty ovladače DualSense budou dostupné od příštího měsíce

DESTINY 2 SPUSTILO NA KONZOLÍCH BETA TEST

V úterý 18. července v 19:00 odstartovala beta Destiny 2, hra vypadá opravdu dobře, především její PVE část, ale bohužel PVP Crucible se potýká s velkými problémy díky P2P spojení.

UBISOFT PRODÁVÁ NEJVÍCE HER NA PS4

Ubisoft uvolnil své finanční výsledky za poslední fiskální čtvrtletí od 1. dubna do 30. července 2017. A jako obvykle u vydavatele vedou v prodejích verze her pro PlayStation, které následují verze pro Xbox a PC. Je zajímavé, že si Sony dlouhodobě udržuje vedení a navyšuje procentní podíl i přes to, že Ubisoft pro PlayStation nevytváří žádný exkluzivní obsah.

FIFA 18 OPĚT PŘIVÍTÁ SPARTU PRAHA

AC Sparta Praha se vrací do FIFA série od EA Sports. Fanoušci budou moci svůj klub dovést až k vítězství v turnajích. A to i v české lokalizaci jelikož tu hra dostane v PC, Xbox One a PS4 verzích.

CALL OF DUTY:WWII OFOCIÁLNĚ PŘEDSTAVILO ZOMBIE MÓD

Sledgehammer Games popisuje toto rozšíření jako hrůzostrašný svět plný hrůzostrašných postav, který vytvořili i na základě vlastních zkušeností. Pokud máte právě zombie část v Call of Duty rádi, zdá se, že se máte na co těšit. Podle vývojářů by mělo přinést skutečně výjimečný zážitek.

Přečti si  Sony momentálně vyvíjí přes 25 PS5 exkluzivit

FEDERÁLNÍ ÚŘADY VYPNULY DVĚ NEJVĚTŠÍ TRŽIŠTĚ NA DARKWEBU

Americké ministerstvo spravedlnosti a Europol vypnuli dvě ze tří největších tržišť na Darkwebu. Konkrétně se jedná o tržiště AlphaBay a Hansa. Více informací v našem článku.

GHOST RECON: WILDLANDS OBDRŽÍ PVP REŽIM

 

Ubisoft oznámil PVP režim do taktické střílečky Ghost Recon: Wildlands. Bude se jednat team dethmatch multiplayer 4VS4 a autoři nám jej představují na prvním video traileru.

NOVINKY A ZMĚNY NA WEBU GAME PRESS

Zapracovali jsme pro vás do webu několik změn a přidali navíc i nové funkce. Zrušili jsme nutnost registrace pro vkládání komentářů a psaní blogů, přidali jsme možnost hodnocení článků i komentářů. Registraci a přihlášení je nyní možno provézt pomocí Facebookového profilu a mnoho dalších.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno