33. týden tohot roku a 3. srpnový týden je za námi a musíme říct, že nás vývojáři o leptních prázdninách nijak nešetří a vydávají novinky a hry o 106. Projděme si tedy zajímavosti minulého týdne na GAME PRESS.

Stručný přehled nejzajímavějších zpráv na GAME PRESS. Start Gamescomu, recenze Uncharted, další petice za češtinu, hra na motivy Planety opic a mnoho dalšího.

DESTINY MÁ NABÍDNOUT HROMADU PVE OBSAHU

 

PvE mise a aktivity  v Destiny 2 mají nabídnout více jak 50 hodin a přes 80 misí. Dáke má nabídnout Nightfall časovým limitem. Bungie tak reaguje na nedostatek PvE obsahu z prvního dílu a slibuje nápravu.

CLIFF BLESZINSKI HOVOŘIL O NEÚSPĚCHU LAWBREAKERS

https://youtu.be/uFCLYEeKsVc

Významný vývojář Cliff Bleszinski, který stojí například za sérií Unreal Tournament či Gears of War se rozhovořil o tom co zřejmě stojí za neúspěch.em jeho nové multiplayerové hry LawBreakers, kterou jsme zrecenzovali ZDE

DALŠÍ PETICE ZA ČEŠTINU TENTOKRÁT PRO XBOX ONE

Požadavek na češtinu v menu konzole Xbox One je již dlouho, alež v posledních začala tato petice na Xbox Feedbacku získávat více hlasů.

Přečti si  Členové Xbox Insider se mohou zaregistrovat, aby si mohli zarezervovat a zakoupit Xbox Series X / S

EA CHCE TVOŘIT VÍCE OBSAHU PRO NINTENDO SWITCH

EA oznámilo, že po vydání FIFA 18 na Switch má zájem pro tuto konzoli vytvářet mnohem více obsahu. Cítí totiž, že by to mohl být velmi dobrý trh.

PLANETA OPIC SE DOČKÁ VLASTNÍ HRY

Půjde o filmovou adventůru, která se odehrává mezi událostmi filmů Dawn of Planet of Apes a War for the Planet of Apes. Hru by mělo vydávat The Imaginarium, které pomáhalo při tvorbě motion capturingu u filmů.

ODKLAD CRACKDOWNU 3

Exkluzivita Microsoftu Crackdown 3, která měla vyjít spolu s Xbox One X byla odložena na jaro příštího roku.

NOVÉ SOUBOJE V ASSASSIN´S CREED: ORIGINS

Assassin´s Creed: Origins detailněji přiblížil možnosti přepracovaného soubojového systému. Ten bude v novém díle zcela odlišný od předchozích dílů, bude postaven daleko více na krytu s následnými výpady.

Přečti si  Destiny 2 - Nové zbraně přicházející v Season Of The Splicer

ZAČAL GAMESCOM 2017

Letošní ročních Gamescomu odstartoval minulou neděli a první konferenci / prezentaci si vzal na starost Microsoft se svou Xbox divizí. další na pořadu je EA, Nintendo a Blizzard. Ostatní vydavatelé se rozhodli pouze pro vlastní výstavu.

JURASSIC WORLD EVOLUTION PŘEDSTAVEN NA GAMESCOMU

https://youtu.be/BVCAak6HUhc

Microsoft na své Xbox konferenci představil Jurassic World Evolution. Jedná se o budovatelskou hru a každý hráč dostane možnost postavit si vlastní zábavný park v duchu Jurského parku.

RECENZE NA UNCHARTED: THE LOST LEGACY

 

Zrecenzovali jsme pro vás nový díl Uncharted: The Lost Legacy, jak si hra vede bez Nathana Drakea? A jak se Naughty Dog vypořádalo s obsazením ženské hrdinky do hlavní role? Na tyto otázky a mnoho dalšího si můžete přečíst v naší RECENZI.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno