Babí léto je v nedohlednu a tak jsme v deštivém 38. týdnu měli alespoň více času na svá herní zařízení a oblíbené hry. Co tento týden přinest zajímavého zjistíte v našem tradičním přehledu.

Vznikající kauza mezi Epicem a Bluehole, podpora PS4 Pro v Last of Us Remastered, Elex dostane oficiální češtinu, Atari pracuje na dvou hrách, povýšení Phila Spencera a mnoho dalšího.

LAST OF US REMASTERED PODPORA PRO PS4 PRO

Naughty Dog vydalo patch 1.09 pro The Last of US Remastered, který do hry přidává podporu PS4 Pro.

WARFRAME BRZY DOSTANE OTEVŘENÉ PROSTŘEDÍ

Warframe nabízí 22 minutový náhled na oblast Plains of Eidolon. Stále populárnější free-to-play multiplayerovka Warframe dostane již velmi brzy dostane aktualizaci, která přinese velkou oblast s názvem Plains of Eidon. Bude se jednat o vůbec první otevřené prostředí v této hře.

RPG ELEX DOSTANE OFICIÁLNĚ ČEŠTINU

Připravované fantasy RPG s názvem ELEX dostane oficiálně češtinu, o tu se má postarat přímo distributor hry. Tato informace jistě potěší nejednoho hráče.

ATARI ÚDAJNĚ PRACUJE NA DVOU HRÁCH

Atari se pomalu ale jistě snaží vrátit zpět do hry po ohlášení a představení návrhů své nové konzole nyní ohlašuje vývoj nových her. Jedna by měla být rebootem a ta druhá zcela novým projektem.

Přečti si  Platinu z Ratchet and Clank: Rift Apart můžete získat během jednoho průchodu hrou

OZNÁMENA NOVÁ HRA OD SQUARE ENIX S NÁZVEM LEFT ALIVE

Square Enix na TGS představilo také zcela novou hru s názvem Left Alive. Na hře mají pracovat vývojáři Final Fantasy, Armored Core, nebo MGS.

PHIL SPENCER BYL V MICROSOFTU POVÝŠEN A S NÍM I HRY

Šéf divize Xboxu Phil Spencer byl v rámci Microsoftu povýšen a stal se z něj Executive Vice President of Gaming. V tuto chvíli podléhá přímo CEO Satya Nadellovi. S ním v Microsoftu povýšily také hry, kterým bude nyní přikládán větší důraz.

V EVROPĚ BYLY SPUŠTĚNY PŘEDOBJEDNÁVKY XBOX ONE X

Microsoft oficiálně ohlásil spuštění předobjednávek své nové a zatím nejvýkonnější herní konzole Xbox One X v Evropě. Konzole bude stát 499 Euro cca 13.990,- Kč

Přečti si  Na PC je k dispozici první Lady Dimitrescu Nude Mod

LAWBREAKERS OBDRŽELO UPDATE 1.4

Boss Key Productions vydaly Update pro svou multipayerovou FPS hru LawBreakers s označením 1.4. Ten do hry přidává jednu novou mapu s názvem Namsan a Team Dethmatch mód.

VÝVOJÁŘI BATTLEGROUNDS SE NELÍBÍ VYDÁNÍ FORTNITE BATTLE ROYALE MÓDU

Autoři Playerunknowns Battlegrounds – Bluehole studio vydali tiskovou zprávu ve které popisují situaci, která vznikla Fortnite Battle Royale módem. V té kritizují Epic za obšlehnutí a využití jejich technologií, které ve hře použili.

SOUTH PARK JE JIŽ VE VERZI GOLD

Vývojáři hlásí, že nový South Park je již oficiálně dokončen a svůj Gold status nyní oslavuje novým trailerem.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno