Úspěšně jsme přežili první školní měsíc, který nebyl z pohledu nové vycházejících her vůbec špatný a totéž se dá říci říjnu, kdy se mlžeme těšit na další várku herních titulů. Nyní se však tradičně podíváme na to co přinesl poslední zářijový týden.

Nové postavy v Death Stranding, Telltale Games končí, mikrotransakce v Devil May Cry 5, Anthem ve stavu Alfa a mnoho dalšího.

KOJIMA PŘEDSTAVIL DALŠÍ POSTAVY DEATH STRANDING

Hideo Kojima na TGS představil nové postavy, které budou hrát v jeho nové hře Death Stranding a fanoušků ukázal také zbrusu novou cut-scénu, ze které opět nevíme nic o hratelnosti.

TELLTALE GAMES KONČÍ

Vývojářské a vydavatelské studio Telltale Games, známé především pro svou sérii The Walking Dead končí. Studio propustilo více než 280 zaměstnanců. Neví se ani, zda závěrečná sezóna The Walking Dead neskončí předčasně druhou epizodou.

Přečti si  Halo Infinite bude podporovat multiplayer cross-play a cross-progres

DEVIL MAY CRY 5 BUDE OBSAHOVAT MIKROTRANSAKCE

Capcom do své nadcházející hry Devil May Cry 5 zapracoval mikrotransakce, které budou mít vliv na hratelnost hry. Hráči si budou moci zakoupit vybavení, která zpříjemní a ulehčí postup hrou. Tvůrci však tvrdí, že této možnosti nemusí hráči vůbec využít, pokud nebudou sami chtít.

VAMPYR DOSTAL NOVÉ OBTÍŽNOSTI

RPG hra Vampyr obdržela dvě nové úrovně obtížnosti. První z nich se zaměřuje na hráče, kteří mají rádi výzvu a nutí je mnohem více vysávat okolní obyvatelstvo a získat tak potřebnou sílu v boji s nepřáteli. Druhá potom cíli na hráče, kteří si chtějí užít hlavně příběhovou linii hry a příliš neřešit ekonomiku ve hře.

RED DEAD REDEMPTION 2 BUDE MÍT VÍCE JAK 200 DRUHŮ ZVÍŘAT

Rockstar Games si dávají na své nadcházející hře Red Dead Redemtion 2 opravdu záležet a chtějí hráčům nabídnout fungující ekosystém, plný zvěře. Postavy i zvířata, kterých má být ve hře více než 200 druhů mají reagovat na roční období i aktuální počasí.

Přečti si  Sony si nechalo patentovat „Like Button“

ANTHEM JE VE STAVU ALFA

BioWare hlásí, že jejich velmi očekávaná multiplayerová hra Anthem je již ve stavu Alfa. Ve hře je tak již všechen obsah, který budou mít hráči k dispozici v den vydání. Nyní se bude studio zaměřovat na testování, opravy chyb, grafického vyladění.

V ÚNORU VYJDE DIRT RALLY 2.0

Codemasters oznámili, že v únoru 2019 vydají další díl velmi očekávaného rally simulátoru s názvem Dirt Rally 2.0. Hráči se mohou těšit na nová vylepšení která mají virtuální rally svět ještě více přiblížit realitě.