League of Legends míří na mobilní zařízení
Domů » Hry » Novinky » League of Legends míří na mobilní zařízení

League of Legends míří na mobilní zařízení

22.5.2019
Publikoval:

Riot Games společně s Tencent se snaží rozšířit dosah League of Legends ještě dále tím, že hru již brzy přivedou i na mobilní zařízení.

Již nyní má League of Legends masivní hráčskou základnu, ale pokud je následující zpráva pravdivá, tak se ještě razantně rozroste. Podle nové zprávy agentury Reuters, Riot Games a její mateřská společnost Tencent v současné době pracují na mobilní verzi League of Legends. Tyto informace pocházejí ze tří různých zdrojů, které Reuters informovaly o vývoji této verze.

Zpráva dále uvádí, že tato předpokládaná mobilní verze je ve vývoji již déle než rok. Další zdroj hovoří o tom, že hra se na mobilních zařízeních pravděpodobně nestihne objevit v tomto roce. Nakonec server Kotaku uvádí, že mobilní verze LoLka nebude totožná s její PC verzí a bude obsahovat mnohem méně charakterů, předmětů i run. Podle informací by mela být hra vytvořena speciálně s ohledem na mobilní zařízení a jejich ovládání.

Přečtěte si  Únik videa z Godfall je skutečný, ale nepochází z PS5

Není divu, že s trendem mobilních her a zisky z nich plynoucích se v Riot games rozhodli jít tímto směrem. Obě společnosti Riot Games i Tencent v současné chvíli odmítli cokoliv komentovat, ale očekáváme, že hra bude následně dostupná jak pro iOS tak i Android.

League of Legends je nyní k dispozici na PC.

Další doporučené příspěvky
 
Hideo Kojima hovoří o dalších projektech, včetně „velké“ hry

Díky tomu, že se Death Stranding  stalo jednou z nejvíce diskutovaných...