LEGO City Undercover vyšla již v roce 2012 a to na WII U, takže se nejedná o žádnou novinku, ale spíše o upravenou a znovu vydanou hru, tentokrát ovšem je Lego hra multiplatformní a vychází na PS4, Xbox One, PC a Nintendo Switch.

Recenzovaná verze: Xbox One

Lego City Undercover na rozdíl od všech jiných Lego her má jistou výhodu v tom, že se nemusí držet příběhové linky z existující licence, jako například Lego Star Wars atd. ale naopak umožnilo vývojářům určitou volnost v budování světa s naprosto vlastními charaktery a jejich příběhem. Výsledek je tak naprosto vynikající a tento lego svět je tak mnohem zajímavější a vtipnější, než kterýkoli jiný Lego svět, který jsme zatím mohli vidět.

Policajtem v přestrojení

Lego City Undercover - Recenze

Jak už název napovídá, budete hrát za policistu Chase McCaina, který se po delší době vrací do města, aby zde pracoval v utajení, protože se ve městě zase rozjíždí jistá vlna zločinu a starostka Lego City si s tím neví úplně rady, navíc se domnívá, že za vším chaosem stojí padouch jménem Rex Fury, kterého jste shodou okolností před odchodem z města zatkli. Přestrojení je ve hře důležitým prvkem a svou postavu budete převlékat poměrně často a s převleky souvisí i velké množství výzev a aktivit.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

Lego GTA? Jen vzdáleně

Hra svým zasazením do otevřeného Lego City, které opravdu žije vlastním životem, lehce připomíná GTA a je radost ho chvilku jen tak pozorovat. A stejně jako v GTA i zde musíte plnit mise, kde budete muset pochytat nepřátele, či absolvovat nějakou tu zběsilou lego honičku.

Sranda vtípky a Easter-eggy na každém rohu

Nehledejte tu příliš vážných situací, Lego City spíše vsází na humor, který je k vidění v televizních Lego seriálech. Hra v sobě ukrývá spoustu Easter Eggů a odkazů na kultovní snímky, jako například: Matrix, Vykoupení z věznice Shawshank a další. A díky všemu tomu humoru a řadě překvapení Vám hra poměrně rychle utíká a nemáte ten pocit, kdy se do hraní musíte přemlouvat, jako tomu je v jiných dílech z Lego série.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

SPLIT-SCREEN potěší a zabaví více členů rodiny

Jako bonus navíc hra umožňuje lokální Co-op, kdy můžete hrát s kamarádem či dalším členem rodiny na jedné konzoli v tzv. split-screenu a budete mít tak dlouho co dělat. Vlastní příběh Vám zabere nějakých 15 hodin a při plnění vedlejších misí, kterých ve hře není zrovna málo, Vám čas naroste na nějakých 22 hodin, což už je na Lego hru velmi solidní.

Ceny hry Lego City Undercover srovnáte na Zboží.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno