Microsoft se snažil, aby byl Kinect něčím opravdu velkým, ale této periférii se nikdy nepodařilo prorazit do tvrdého jádra hráčské komunity.

Existuje asi řada důvodů, proč se nakonec Kinect neujal, jedním z nich bylo i nešťastné rozhodnutí, že periferie bude nedílnou součástí Xbox One, což mělo celkový vliv na počáteční prodeje konzole. Podpora titulů byla rovněž velmi slabá a tak není divu, že společnost Microsoft nakonec skončila s jeho výrobou i následnou podporou.

Ale jak se zdá, tak toto zařízení nakonec našlo zcela nové uplatnění, o kterém společnost Microsoft ani neuvažovala. Jacob Scott spatřil toto zařízení na mezinárodním letišti Newark Liberty a zdá se, že je zde používáno jako bezpečnostní systém. Kamery Kinect jsou zde přidělány na dlouhá ramena a jsou používána k monitorování davu, pohybujícího se na i kolem letiště. Bližší pohled navíc odhalil, že kamery stále nesou logo Xbox.

Přečti si  CAPCOM obviněn z plagiátorství monster v Resident Evil: Village

Není jasné zda společnost Microsoft hraje v umístění kamer na letišti nějakou roli, ale je to určitá možnost, jak tyto chytré kamery využít i v jiné oblasti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno