Soulslike akční RPG od Neowiz by mělo vyjít někdy v srpnu pro PC, PlayStation a Xbox, ale nové podrobnosti o hře bychom se měli dozvědět již během Summer Game Fest 2023 a popravdě očekávání jsou více než vysoká.

Summer Game Fest 2023 se formuje jako velmi nabitá show, pokud jde o nová oznámení a aktualizace pro nadcházející tituly. Je potvrzeno, že se akce účastní více než 40 partnerů, přičemž bylo také potvrzeno, že show bude trvat zhruba dvě hodiny a bude obsahovat spoustu významných odhalení.

Před akcí 8. června se také začaly objevovat nové podrobnosti o tom, co bude obsahovat. Jedna hra, která byla potvrzena jako součást sestavy show, je Lies of P, akční RPG od Neowiz, která v posledních měsících vyvolala spoustu rozruchu díky svému prostředí inspirovanému Pinochiem a silnou stylizací Bloodborne. Pravděpodobně můžeme očekávat, že uvidíme více záběrů z hraní a zjistíme přesné datum vydání.

Nedávno bylo potvrzeno, že Summer Game Fest 2023 přinese také herní odhalení pro nedávno oznámený Mortal Kombat 1

Lies of P by mělo vyjít někdy v srpnu pro PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One a PC. Při spuštění bude k dispozici také prostřednictvím Xbox Game Pass.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno