Dontnod Entertainment nevydá druhou epizodu Life is Strange 2 nazvanou Rues (Pravidla) do ledna 2019.

První Epizoda Life is Strange 2 vyšla již 27. září a uvedla nás do příběhu dvou bratří Seana a Daniela. Hráči tak předpokládali, že by za dva měsíce mohli dostat druhou epizodu, jelikož dvou až tříměsíční odstupy jsou u epizodických her běžnou praxí. Nyní jsme více než dva měsíce od vydání první epizody a stále jsme ještě neslyšeli o příchodu druhé.

Po více než dvou měsících čekání Dontnod konečně vydal aktualizaci o stavu hry Life Is Strange: Epizoda 2 na oficiálním blogu Tumblru. V příspěvku vývojáři odhalili, že druhá epizoda nebude do ledna 2019 vydána na PC, PS4 ani Xbox One. 

Jako důvod uvedli vývojáři “měřítko kvality”, kdy chtějí druhé epizodě věnovat maximum vývojářské vášně, což je důvod tohoto téměř čtyřměsíčního rozdílu mezi jednotlivými epizodami. Epizodická hra je popsána jako projekt, který je “blízký všem našim srdcím a tak nechceme spěchat s vývojem.” Především pak, když jsme v posledním měsíci uviděli chyby a nepříliš dobrý start hry, bylo to pravděpodobně nejlepší rozhodnutí, které Dontnod a Square Enix mohli udělat.

Přečti si  GhostWire: Tokio bude vyžívat DualSense pro „Šestý smysl“ a Elementární síly

Dontnod se nakonec domnívá, že tato mezera mezi epizodami zajistí, že budou schopni vydat něco, na co budou hrdí a u čeho se budou hráči bavit a na co budou vzpomínat.

Post končí tím, že oficiální název epizody je Life is Strange 2 – Episode 2: Rules a uvádí, že více informací o této epizodě se objeví  někdy v polovině prosince. Zůstává však otázkou, zda se tato čtyřměsíční mezera mezi epizodami stane standardem pro Life is Strange 2, či nikoliv. 

Life is Strange 2 – Episode 1 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno