Podle informací, které se šíří internetem by se Life is Strange 3 mohlo jmenovat True Colors a mělo by být brzy oznámeno. Obsahově by hra měla být o ženské hlavní postavě, malém městě a čtení mysli.

Dobrá zpráva pro fanoušky Life is Strange: Celá řada spekulací o franšíze v současnosti vyvolává v komunitě rozruch. Jeden z údajných zasvěcenců zjevně zjistil, že Life is Strange 3 bude brzy oficiálně odhaleno a první úniky informací o hře již pravděpodobně byly vydány. Ale to nebylo vše: podrobnosti o další části už mohly uniknout a v neposlední řadě jsou slibovány porty první části Life is Strange pro Nintendo Switch.

Na fóru ResetEra uživateli zjevně unikly některé informace o dalších titulech Life is Strange. Točí se hlavně kolem Life is Strange 3, ale v perspektivě je také čtvrtá část a implementace pro Nintendo Switch. Od té doby byl příspěvek znovu převeden do režimu offline, ale stále ho najdete zde na Redditu.

Life is Strange 3: True Colors?

O Life is Strange 3 se říká, že se interně nazývalo True Colors, což souvisí s hlavní funkcí. „Asijsko-americká“ hrdinka může číst myšlenky. To by mohlo být prezentováno takovým způsobem, že emoce lidí kolem vás lze rozpoznat podle barev, které je obklopují.

Přečti si  Nejnovější trailer k Life is Strange: True Colors představuje Gabea, Alexiina bratra

Podle údajného úniku je nastavení více podobné nastavení z první části, protože Life is Strange 3 má být znovu zasazeno do malého města, které má být opět v USA, ale rozhodně ne na pacifickém severozápadě. Navíc hudba pravděpodobně hraje ještě důležitější roli než v 1. části.

Life is Strange 3: True Colors mělo být oznámeno už dávno, podle této informace, ale pandemie koronaviru zpozdila zveřejnění. Tato část již nepochází z dílny Dontnod Entertainment, ale od Deck Nine, který stojí za prequelem Life is Strange: Before the Storm.

Life is Strange možná brzy dorazí na Nintendo Switch

Podle příspěvku na fóru ResetEra má být oznámena implementace prvního Life is Strange pro Nintendo Switch současně s oznámením Life is Strange 3. Zda budou ostatní části následovat také na Switch, zůstává prozatím nejasné, ale vypadá to docela realisticky. 

Life is Strange 4 jako pokračování? Kromě toho se také šíří informace o možné čtvrté části, o které se také říká, že již byla naplánována. Zde je však autor velmi opatrný, protože hra mohla být již zrušena. Po obsahové stránce se však původně plánovalo pojmout Life is Strange 4 jako přímé pokračování prvního dílu. Měli by se také vrátit dva protagonisté Max a Chloe, což samozřejmě vedlo k divokým diskusím mezi fanoušky.

Ovšem vše jsou zatím jen nepotvrzené spekulace a tvrzení údajných zasvěcenců a je třeba počkat na oficiální oznámení. Osobně by mi však vše výše uvedené dávalo dokonalý smysl. Pokud se o hře dozvíme něco nového, budeme vás o tom okamžitě informovat.

Přečti si  Společnost Sony údajně nutí vývojáře platit za podporu Crossplay

A co vy jak by se vám líbilo Life is Strange 3 a 4? Dejte nám vědět v komentáři.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno