Loadout dropy se ve Warzone 2.0 neobjeví, protože vývojáři chtějí poskytnout funkci The Shop jako prostředek k nákupu vašich vylepšených zbraní.

Loadout dropy byly základním prvkem původního Warzone, ale hráči Warzone 2 si budou muset své zbraně koupit ve vylepšených nákupních stanicích s názvem The Shop.

Fanoušci Warzone obdrželi spoustu nových informací během akce Call of Duty Next, protože tvůrci obsahu a streameři měli to štěstí, že mohli otestovat ranou verzi Warzone 2.0. Během představení hry bylo odhaleno několik nových funkcí, jako je nový Gulag, nová mechanika zón a mapa Al Mazrah.

Zatímco všechny oči byly upřeny na nové funkce, které mají zlepšit zážitek z Warzone, hráči si během prvního streamovaného zápasu, ve kterém zvítězit Nickmers, nemohli nevšimnout jedné zásadní změny. Totiž loadout dropy nebudou zahrnuty ve Warzone 2. 

Přečti si  Minimapa Modern Warfare 2 nebude obsahovat nepřátelské červené tečky

Místo toho budete muset přistupovat k novým a vylepšeným verzím nákupních stanic s názvem The Shop, abyste si zajistili vlastní vylepšené zbraně. Na těchto místech si budete moci „nakupovat a vylepšovat vybavení a zbraně, včetně vlastních zbraní, které jste si vytvořili předtím“.

Kromě vlastních zbraní zde najdete také vybavení, jako jsou plynové masky, Killstreaky a Armor. Podobně jako v minulosti v Buy Stations si hráči budou moci koupit zpět své spoluhráče poté, co byly ze hry vyřazeni. 

Vývojáři jasně řekli, že si nebudete moci zakoupit výhody v obchodě, což byla další hlavní součást loadout dropů v původní Warzone. I když si v The Store budete moci zakoupit omezené množství vybavení, je pravděpodobnější, že tyto výhody najdete jako kořist povalující se po zemi.

Přečti si  Mapa Al Mazrah v CoD: Warzone 2 zcela inovuje mechaniku zóny

Tímto tedy končí spoléhání se na dropy a rychlou výměnu zbraní a je třeba počítat s tím, že budete mít mnohem menší přístup ke vylepšeným zbraním, které máte k dispozici.

Call of Duty: Warzone 2.0 vychází zdarma 16. listopadu pro konzole a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno