Vývojáři z CD Projekt RED odpověděli na otázku fanoušků, zda jejich nadcházející titul Cyberpunk 2077 má předobjednávkové bonusy a zda ti, kteří si zakoupili sběratelskou edici, získají ve hře speciální obsah.

Jak víme, tak hru je již nyní možné předobjednat, ale dosud nebylo jasné zda jsou s předobjednávkou spojeny některé dnes tolik běžné bonusy. CD Projekt RED nyní oznámil, že ti, kteří si titul předobjednali nedostanou žádné speciální zacházení. Mnoho dalších her přichází s exkluzivní kosmetikou, exkluzivními misemi nebo několika dny předčasného přístupu ke hře jako bonus před objednávkou, ale CD Projekt RED říká, „to my neděláme“.

Oficiální účet Cyberpunk 2077 na Twitteru uvádí, že „každý, kdo si hru zakoupí, dostane naprosto stejný obsah ve hře“. Nezáleží na tom, zda si hráč Cyberpunk 2077 předobjednal hru, koupil ji v den spuštění nebo ji koupil za dva roky po vydání, všichni dostanou totožný obsah.

Přečti si  HyperX uzavřel globální partnerství s Riot Games pro VALORANT Champions Tour

Tato rozhodnutí činí z CD Projektu RED „nejzábavnějšího“ vývojáře her současnosti a na rozdíl od ostatních se neuchyluje k “chamtivým” obchodním praktikám, ani zatěžování svých her DRM ochranou. A jak se zdá, tak tato strategie společnosti více než vychází.

Cyberpunk 2077 vychází na PC, PS4 a Xbox One 16. dubna 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno