Před několika měsíci výrobce gamingových periferních zařízení Mad Catz vyhlásil bankrot, což vedlo k domněnce, že společnost po letech finančních potíží přestala zcela fungovat.

Ovšem opak je zřejmě pravdou, protože výrobce příslušenství nyní hlásí, že se vrátil zpět k podnikání a dokonce zašel tak daleko, že poskytl v traileru, na který se mlžete podívat níže v novince, pohled na některé z jeho nadcházejících kusů hardwaru.

Mad Catz oznámil své vzkříšení novým videem potvrzujícím, že je “zpět ve hře” v novém vlastnictví a slibuje, že předvede několik čerstvých produktů již tento víkend na nadcházejícím veletrhu Consumer Electronics Show.

Pro ty, kteří se zajímají o to, jaký druh hardwaru Mad Catz hodlá představit, tak ve videu společnost uvedla pohled na novou bezdrátovou myš RAT Air, mechanickou klávesnici Strike 4 a sluchátka Freq 4.

Přečti si  Dvě nové barevné varianty ovladače DualSense budou dostupné od příštího měsíce

Firma je nyní známa jako Mad Catz Global Limited, sídlo společnosti bylaořemístěno do Kowloonu v Hongkongu což společnost uvádí v tiskové zprávě, která tvrdí, že její nové vedení obnovilo výrobu periferií “s novými nápady” a “novým přístupem”. Navíc slibuje “zaměřit se nejprve na kvalitu”, a dále prohlásila, že je “odhodlána vyrábět inovativní herní produkty”

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno