Minulý rok bylo potvrzeno, že Mafia 4 je ve vývoji, přičemž informace se objevily více než šest let po uvedení Mafie 3, která neslavila příliš velký úspěch.

Nyní, díky seznamu nabízených pracovních pozic na LinkedIn, se zdá, že status Mafie 4 byl aktualizován a nyní je v předprodukci.

Toto je část vývojového cyklu, kde se dokreslují klíčové příběhové body, prostředí a postavy a prostředí začíná být detailní v koncept artu a složitých designech. Před několika měsíci bylo odhaleno, že Mafia 4 by mohla být prequel, odehrávat se před stávající trilogií, přičemž bude postavena na Unreal Engine 5 a studio Hanger 13, upustí od enginu, který byl použit k vývoji Mafie 3 a Definitivních edic starších dílů.

Pracovní pozice na LinkedIn neposkytuje mnoho informací , ale zdůrazňuje, že uchazeči budou pracovat na „neoznámené multiplatformní hře, která je aktuálně v předprodukci s využitím Unreal Engine 5“.

Přečti si  Trailer Senua's Saga: Hellblade 2 představuje neuvěřitelnou animaci obličeje v reálném čase

Takže to odpovídá tomu, co už o Mafii 4 „víme“.

Samozřejmě, protože se předpokládá, že hra je v předprodukci, detaily – včetně nastavení – se jistě mohou změnit. V tuto chvíli je klíčovým návrhem, že hra bude prequel odehrávající se na Sicílii – rodišti mafie – a bude se odehrávat roky před první hrou Mafia, ve které hráči převzali roli Tommyho Angela ve 30. letech 20. století.

Nicméně každá hra Mafie byla zasazena do nového umístění – Mafia byla v ‘Lost Heaven, Illinois’, Mafia 2 byla v ‘Empire Bay’ a Mafia 3 se odehrávala v ‘New Bordeaux’. S každým novým vydáním byla replikována lokace ze skutečného světa a zbývá hodně prostoru pro pokrytí, pokud Mafia 4 nebude prequel odehrávající se na Sicílii.

Přečti si  Bývalý výkonný producent Dragon Age se vrací, aby pomohl s vývojem Dragon Age: Dreadwolf

Pro Hanger 13, vývojáře stojícím za franšízou Mafia, to bylo těžké dvouleté období. V loňském roce došlo k propouštění a někteří vysoce postavení zaměstnanci ze společnosti odešli. Nejen to, ale několik projektů bylo interně zrušeno. Jedním projektem byla hra s názvem Volt, která byla údajně hrou ve stylu Destiny 2 a podle zpráv společnost ve vývoji hry utopila 53 milionů dolarů.

Existují určité obavy, že Hanger 13 si dává s Mafií 4 příliš na čas, vzhledem k tomu, že hra byla „oznámena“ před více než rokem a stále je v předprodukci. Nicméně zbrusu nová hra postavená na enginu, který není ani rok starý a bude vyžadovat trochu práce k dosažení dokonalosti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno