V současné době se mnoho hráčů Xboxu zajímá o své konzole, které se rádi přehřívají a vypínají během hraní Borderlands 3. Momentálně neexistuje žádné řešení tohoto problému.

Borderlands 3 je na trhu již několik dní a stále se potýká s nejrůznějšími problémy napříč všemi platformami. Aktuálně o potížích informují také majitelé konzolí Xbox One, kteří tvrdí, že hra jejich konzole doslova sráží na kolena.

Mnoho hráčů na Twitteru si stěžuje, že jejich konzole Xbox One nebo Xbox One X se při hraní Borderlands 3 pravidelně přehřívají. Toto přehřátí nakonec způsobí pád konzole. Zdá se, že to není způsobeno samotnými zařízeními, ale je to způsobeno nejnovější hrou od Gearboxu.

Za „přehřátím“, ale nestojí skutečné přehřátí HWt, ale jednoduše chybová zpráva, která to naznačuje. Protože když hráči sáhnou na svou konzoli, tak nejeví známky přehřátí, takže zde nepomůže ani intenzivní odvětrání, či vyčištění konzole. Gearbox Software aktuálně pracuje na velkém aktualizačním balíčku, který má vylepšit výkon hry, ale zdá se, že “přehřátí” konzolí Xbox One v současné době není aktuální problém.

Přečti si  Activision si v příštích dvou letech najme 2 000 vývojářů, protože si klade za cíl ztrojnásobit velikost franšízového týmu

Borderlands 3 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

7 KOMENTÁŘE

  1. Jde videt, ze to zde komentující ani nečetli:”Za „přehřátím“, ale nestojí skutečné přehřátí HWt, ale jednoduše chybová zpráva, která to naznačuje. Protože když hráči sáhnou na svou konzoli, tak nejeví známky přehřátí”

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno