Série Mario a Luigi byla téměř deset let nezvěstná, naposledy se dočkala nového dílu v roce 2015 (remaky nevyjímaje), ale Nintendo to konečně napravilo.

V návaznosti na nedávné vydání Mario RPG v podobě několika remaků se Super Mario RPG a Paper Mario: Tisícleté dveře, nyní společnost oznámila Mario and Luigi: Brothership.

Mario and Luigi: Brothership je zbrusu nový přírůstek do série a ano, jedná se o plnohodnotné RPG, pokud se fanoušci řady Paper Mario obávají, že by tomu tak nemuselo být. Ve hře budou hráči cestovat na tajemné ostrovy a odhalovat jejich tajemství. Vrátí se také řada oblíbených a známých postav, včetně takových, jako je Bowser a princezna Peach, přičemž kombinované útoky a pohyby Maria a Luigiho v boji i mimo něj se také dočkaly několika vylepšení. Podívejte se na trailer níže, kde najdete další podrobnosti.

Přečti si  Suicide Squad: Kill the Justice League odhaluje schopnosti Mrs. Freeze

Mario and Luigi: Brothership vyjde pro Nintendo Switch 7. listopadu. Zatím není známo, kdo hru vyvíjí, protože bývalý vývojář série AlphaDream ukončil v roce 2019 činnost. Zůstaňte naladěni na další podrobnosti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno