Ubisoftu unikly další informace k další hře, tentokrát se jedná o Mario + Rabbids RPG.

Otázkou je do jaké míry je únik informací řízený samotným Ubisoftem, v poslední době je však úniků z Ubisoftu až příliš na to, aby se nejednalo o záměr. Pokud to tak opravdu je, tak Ubisoftu tato strategie skvěle vychází, protože tím vzbudí mnohem větší zájem hráčů a není se čemu divit, že jsou zisky Ubisoftu posléze tak vysoké.

Co tedy jako uniklo tentokrát? Hra se má jmenovat Mario + Rabbids: Kingdom Battle , přičemž Nintendo plně svěřilo vývoj do rukou Ubisoftu. Na Snowdrop engine ji vyvíjejí studia v Paříži a Miláně. Hra má nabídnout 8 hratelných postav, z nichž vytvoříte partu, přičemž 4 jsou z Mario světa (Mario, Luigi, Peach a Yoshi) a 4 Rabbids se je snaží napodobit. Menší porce hry bude založena na zkoumání prostředí s nepřímou kontrolou postav, přičemž budete moci odhalovat skryté bonusy hry a Easter eggy.

Přečti si  HyperX uzavřel globální partnerství s Riot Games pro VALORANT Champions Tour

Každá postava bude mít vlastní soubojový styl, zbraně budete moci upgradovat. Ve hře najdete 7 typů nepřátel a v každém světě jednoho bosse. Hra nabídne také kooperativní multiplayer pro 2 hráče.

Vyjít by měla vyjít pro Nintendo Switch na přelomu srpna a září.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno