Než budete moci naskočit do bitvy jako superhrdinové, budete muset stáhnout Day One patch, který obsahuje různé úpravy a vylepšení.

Marvel’s Avengers vychází již za několik dní a jak jsme předpokládali, tak hra obdrží masivní day one patch, který v tomto případě bude o velikosti přibližné 18 GB. Úpravy, které aktualizace přináší, jsou povinné pro všechny bez ohledu na to, zda se chystáte hrát online nebo offline.

Vývojáři z Crystal Dynamics reagují touto záplatou na řadu připomínek, které obdrželi od hráčů během otevřeného beta testu. A i když se někdo chystá hrát hru čistě offline, tak stále tuto opravu musí stáhnout, protože hra při svém prvním spuštění vyžaduje jednorázové připojené k internetu. 

Pokud jste si pořídili digitální kopii hry, potom se o day one patch nemusíte starat, protože digitální verze hry již bude tuto opravu obsahovat. Ti, kteří mají fyzickou kopii hry, si ji budou muset stáhnout samostatně.

Avengers Servers Go Live 1. září: Servery a opravy budou spuštěny 1. září s vydáním digitálních kopií, které umožňují dřívější přístup do hry, jinak hra vychází 4. září.

Kdo vše má přístup do hry o 72 hodin dříve?

  • Exkluzivní digitální edice PlayStation Store
  • luxusní edice
  • Earth’s Mightiest Edition

Marvel’s Avengers vychází 4. září pro PS4, Xbox One a PC.

Přečti si  PSVR nové generace bude obsahovat podporu 4K, haptickou zpětnou vazbu a další vychytávky

 

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno