RPG od Firaxis, které bylo původně plánováno na březen, než bylo odloženo na druhou polovinu roku 2022, by mohlo brzy dostat nové pevné datum vydání.

Marvel’s Midnight Suns bylo hodnoceno australskou klasifikační radou. Tahové taktické RPG Firaxis dostalo včera klasifikaci „Mature“, což by mohlo naznačovat brzké oznámení data vydání. Původně měla být hra spuštěna letos v březnu, ale byla odložena na druhou polovinu roku 2022, aby se stala „nejlepší možnou hrou“.

Na základě hodnocení dalších her, jako je Xenoblade Chronicles 3Horizon Forbidden West a Gran Turismo 7, by se Marvel’s Midnight Suns mohlo spustit v příštích dvou až čtyřech měsících. Hodnocení označuje „dospělá témata a nadpřirozené násilí“ spolu s „nákupy ve hře“. To se shoduje s Firaxis, které tvrdí, že mikrotransakce budou pouze kosmetické a nebudou mít žádný vliv na hru.

Přečti si  Další Battlefield bude mít kampaň pro jednoho hráče, jak prozrazuje pracovní inzerát

Marvel’s Midnight Suns bude při uvedení k dispozici pro Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5, PC a Nintendo Switch. Na rozdíl od série XCOM nemá permadeath – kampaň je tradičním zážitkem a nebude mít ani rozvětvené cesty.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno