Zatímco druhá polovina roku má na programu několik poměrně velkých her, je jasné, že Marvel’s Spider-Man 2 bude tou nejočekávanější hrou ze stáje PlayStation Studios. Pokud se Insomniacu podaří navázat na úspěch hry z roku 2018, potom budou mít fanoušci pavoučího může a PlayStationu o zábavu postaráno.

Marvel’s Spider-Man 2 byl oznámen během září 2021 na PlayStation Showcase. Trailer ukázal, jak se Peter Parker a Miles Morales spojili proti nové hrozbě – Venomovi.

Od té doby fanoušci spekulovali, zda v pokračování nebude kooperativní funkce, ale Insomniac nikdy nenazval hru jinak než single player hrou.

Zdá se však, že herec, který propůjčuje hlas Milesovi – Nadji Jeter – na panelu SacAnime prozradil možný kooperativní režim. V čase 5:00 se někdo z publiká ptá , zda by Marvel’s Spider-Man podporoval kooperaci, na což Jeter odpovídá: “Věřím, že to bylo….Myslím, že to bylo oznámeno. Nevím, jestli to bylo oznámeno nebo ne, ale myslím, že ano.”

Herec také prozrazuje, že symbionti budou v tomto pokračování ‚všude‘.

Pokud jde o kooperativní režim, je možné, že se Jeter (který také hrál Sama v The Last of Us) špatně vyjádřil, ale je tu solidní šance, že jednoduše propálil oznámení, které bylo plánováno na později.

To ostatně herci dělají pořád. Právě tento víkend jsme se dozvěděli o plánovaném termínu vydání Alan Wake 2. Marvel’s Spider-Man 2 měl také něco podobného, ​​když jeden ze scénáristů „prozradil“ okno vydání na podzim 2023.

Hra bude pravděpodobně hlavním tématem příštího PlayStation Showcase, která proběhne již zítra.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno