Studio Insomniac Games, které má na svědomí letošní velmi úspěšnou PlayStation 4 exkluzivitu Marvel’s Spider-Man, sdělilo, že v březnu příštího roku vyjde šestidílný komiks nazvany Marvel’s Spider-Man: City at War.

Tato jedna z nejprodávanějších PlayStation 4 exkluzivit tohoto roku bude mít v březnu příštího roku vlastní komiksovou sérii, která se zaměří na charakter Spider-Mana tak jak jej Insomniac Games vyobrazilo ve své hře. Marvel uvedl, že tato šestidílná série pokryje hlavní příběh hry a zároveň také bude obsahovat z vydaných DLC a “nové příběhové momenty”, které nebyly zahrnuty do hry.

Samotná série bude napsána Dennis Hopeless ( Spider-Woman ) a ilustrovat ji budou: Michele Bandini, Claytona Craina, David Nakayama, Gerardo Sandoval a Adi Granov.

Podle Marvel, bude tato série bude „první z řady nových příběhů z rostoucího Marvel Gamerverse,“ což znamená, že se hráči mohou těšit na více komiksů, které budou vycházet z dalších herních titulů, jako například nadcházející Avangers projekt od Square Enix.

Přečti si  PlayStation oznamuje nové partnerství se službou Discord

Níže se také můžete podívat na obálku prvního dílu, který vyjde v březnu 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno