Superhrdinský titul s otevřeným světem zaznamenal nejvyšší počet souběžných uživatelů a to téměř 65000, což zaostává za God of War ze začátku tohoto roku.

Expanze Sony na PC nadále pokračujea minulý týden se Marvel’s Spider-Man Remastered  stal dalším velkým PlayStation titulem, který se dostal na tuto platformu. Vzhledem k reputaci hry a jejímu úspěchu na PS4 se samozřejmě očekávalo, že udělá velký rozruch také na PC, a opravdu se zdá, že tomu tak bude.

Marvel’s Spider-Man Remastered si užil druhé největší vydání hry na Steamu pro PlayStation. Jak poznamenal na Twitteru @BenjiSales, hra si na Steamu užívala nejvyšší počet souběžných uživatelů téměř 65 000. To nedosahuje toho, co si užil God of War, když byl začátkem tohoto roku uveden na PC (s více než 73 000 hráčů), ale superhrdinský titul v otevřeném světě překračuje čísla Horizon Zero Dawn, který zaznamenal přes 56 000 hráčů.

Přečti si  DESKOVKA: Hra na hrdiny pro začátečníky, to je Critical: Svatyně

Později v tomto roce se Marvel’s Spider-Man: Miles Morales vydává  také pro PC, zatímco fanoušci stále čekají na Uncharted: Legacy of Thieves Collection.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno