V dubnu loňského roku společnost Remedy Entertainment odhalila pro sebe zbrusu nové logo , na kterém je nápadně zobrazeno písmeno „R“ v novém stylu, když se vývojář snažil „aktualizovat a předefinovat svou vizuální identitu“.

Samozřejmě, když si představíte vývojáře, který má ve svém logu písmeno R, okamžitě si vybavíte Rockstar Games. Není překvapením, že  mateřská společnost vývojáře GTA Take-Two Interactive si velmi dobře uvědomuje podobnosti mezi logy obou studií a není z nich příliš nadšená.

Jak uvádí Respawn Firstdvě ochranné známky podané společností Remedy Entertainment ve Spojeném království za použití jejího nového loga jsou v současné době proti dvěma ochranným známkám ze strany společnosti Take-Two Interactive s odůvodněním, že „existuje pravděpodobnost záměny ze strany veřejnosti. “

Přečti si  Black Myth: Wukong má údajně smlouvu o exkluzivitě pro PlayStation

V současné době se však uvádí, že spor je v „ve fázi rozmýšlení“, což znamená, že se obě zúčastněné strany dohodly na vzájemném urovnání, spíše než aby pokračovaly v soudním řízení.

Je legrační, že Remedy Entertainment a Rockstar Games mají za sebou historii spolupráce, přičemž první z nich vyvinuli první dvě hry Max Payne, které byly vydány druhou jmenovanou. Ještě zábavnější je, že obě společnosti právě nyní spolupracují na společném remaku obou titulů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno