I když se Metro Exodus do jisté míry odklání od předešlých dílů a hlavní hrdina Artyom konečně dostane možnost prozkoumat svět mimo tunely metra, tak i přesto 4A Games zachovávají řadu prvků, které jsou pro tuto sérii typické.

Jedním z nich je také několik konců, kterými vás hra odmění v závislosti na tom, jak se v ní budete po celou dobu chovat. Hráči tak mohou dostat buď dobrý, nebo špatný konec.

!!!POZOR SPOILER!!!

Pokud si nechcete nechat dopředu nic vyzradit a chcete si nejprve hru užít dle svého, potom byste zcela jistě neměli číst následující řádky, které budou obsahovat spoilery.

Chcete-li dosáhnout dobrého konce, potom budete muset hrát jako pravý klaďas. To znamená namísto zabíjení nepřátel přistupovat k jejich omráčení, kdekoliv je to jen možné. To také znamená na cestě pomoci všem, kteří to potřebují (osvobozovat vězně, přinést NPC postavám předměty, o které vás žádají, atd.) a dokončit všechny vedlejší questy s nimiž se na cestě setkáte.

Přečti si  Armor v Ratchet & Clank: Rift Apart nebude naštěstí jen kosmetický

Pokud chcete dosáhnout špatného konce, pak máte práci o něco snazší a stačí jen, abyste se chovali zcela opačně, takže zabíjejte vše co se pohne a na přání NPC postav neberte zřetel.

Osobně musím říci, že jsem dobrého konce nedosáhl a to i přesto, že jsem postavám přinesl vše, oč mě žádali a většinu lokalit jsem se snažil tiše proplížit, bohužel jsem se však nevyhnul zabíjení. Ale nebojte i ani jeden z konců není tak moc špatný jak by se mohlo zdát a dá vám jisté uspokojení.

Pokud vás oba konce zajímají beztoho, abyste museli hru opakovaně hrát, potom se na ně můžete podívat ve videích níže. Také si můžete přečíst naší recenzi ZDE.

Přečti si  Destruction AllStars odstartovalo svou první sezonu

Metro Exodus je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno