Fanoušky série Metro dnes potěšili vývojáři ze studia 4A Games, kteří se na sociálních sítích během oslav 10. výročí série Metro pochlubili s připravovaným updatem, který připraví zatím poslední díl série Metro na novou generaci konzolí.

Vývojáři slibují zážitek, který je možné zakusit pouze na konzolích nové generace a velmi výkonných počítačích. Dočkáme se i něčeho jiného než jen lepšího rozlišení a vyšší snímkové frekvence?

https://twitter.com/MetroVideoGame/status/1331624808199708681?s=20

Vývojáři z ukrajinského studia dle svých slov ještě nemohou vyložit všechny své trumfy na stůl, ale těšit se můžeme nejen na 4K rozlišení a vyšší framerate, ale i na podporu Ray-Tracingu, který bude hra podporovat na obou konzolích nové generace. Nic by prý nebylo možné bez SSD, kterými obě konzole disponují.

Přečti si  V současné době každé studio Activisionu pracuje na Call of Duty: Warzone

Vývojáři potvrdili i předchozí zprávy o novém dílu Metra, který připravují ve spolupráci se Saber Interactive. Zatím neoznámený díl má nabídnout nejen dechberoucí příběh pro jednoho hráče, ale také online multiplayer, který má do post-apo světa skvěle zapadat. Pokud již Metro Exodus vlastníte, bude pro vás Next-Gen Upgrade zcela bezplatný.

Metro Exodus je nyní k dispozici pro PC a konzole PlayStation 4 a Xbox One. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno