Nemusí být silnější, ale nový čip Xbox Series X může být „chladnější“.

Microsoft možná pracuje na nové verzi Xbox Series X (a S), ale spíše než aby byl výkonnější, inženýři Microsoftu se více starají o to, aby byl chladný, efektivní a více šetrný k životnímu prostředí.

Tato informace o případné nadcházející revizi Xbox Series X přichází od novináře Brada Samse. Ve videu o herních a technologických novinkách Sams také odpovídal na otázky publika ohledně potenciálního upgradu pro Xbox Series X|S.

Věřím, že je to pravda,” řekl Sams. Vím, že Microsoft pracoval na revizích čipu. Nyní uvidíme zlepšení výkonu, uvidíme i něco jiného? Nemyslím si, ale Microsoft  vždy pracuje na výrobě chladnějších a efektivnějších čipů, protože to snižuje výrobní náklady.”

Přečti si  Michael Jordan hlavní tváří NBA 2K23

Čipy jsou obecně problémem posledních několika let v technologickém průmyslu, což má za následek nedostatečné dodávky všech možných technologických zařízení včetně herních konzolí. Zatímco chladnější a efektivnější čip by nepochybně zlepšil výkon, levnější čip a snadněji vyrobitelný čip by umožnil Microsoftu vyrobit více konzolí a tedy i zlepšit celkové prodeje.

Věřím, že je správné, že Microsoft pracuje na menším, energeticky úspornějším čipu,” dodal Sams.

Otevřenou otázkou ale zůstává, kdy vlastně se můžeme dočkat revize Xbox Series X | S? Je možné, že to nebude dříve než v průběhu příštího roku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno