Tento týden začal spoustou informací, které naznačovaly, že Microsoft brzy změní svou strategii s exkluzivními hrsmi. V návaznosti na předchozí zvěsti o titulech jako Sea of ​​Thieves a Hi-Fi Rush jsme od různých novinářů, leakerů a insiderů slyšeli, že velké hry jako StarfieldIndiana Jones and the Great Circle a možná i Gears of War a další by mohly přistát na jiných konzolích, jako je Sony PlayStation a Nintendo Switch.

Leaker Nate the Hate byl mezi těmi, kteří hlásili, že slyšeli o Starfieldu. Některé věci však objasnil v sérii tweetů zveřejněných před několika hodinami.

Chci zdůraznit, že i když jsem slyšel něco podobného, ​​člověk by to měl považovat za fámu.

Jak je uvedeno výše, nechtěl jsem o tom informovat, dokud nebude dokončeno okno vydání – což znamená, že plány zůstávají otevřené všem změnám.

Microsoft přinese vybrané hry na více platforem. V kterou mám důvěru.

Lidé dělají divoké předpoklady, že KAŽDÁ hra bude multiplatní – což není tento případ.

Microsoft se také nechystá opustit hardwarový průmysl.

Multiplatformní strategie je mírným posunem ve strategii, kdy NĚKTERÉ tituly přecházejí na více platforem. MS si ponechá exkluzivní hry s vysokým profilem.

Pokud tomu tak skutečně je, je třeba se ptát, zda tato změna strategie přinese společnosti Microsoft nějaké hmatatelné výsledky. Je pochybné, že by vydání her jako Sea of Thieves a Hi-Fi Rush po letech na PlayStation nebo Switch mohlo mít smysluplný dopad v obou směrech.

Přečti si  Call of Duty: Black Ops 6 Early Access Beta se uskuteční od 30. srpna do 4. září

Každopádně generální ředitel herní divize Microsoftu Phil Spencer uvedl, že fanoušci mohou někdy příští týden očekávat „událost s obchodními aktualizacemi“. To, že tyto zvěsti přímo nevyvrátil, pravděpodobně znamená, že na nich skutečně je alespoň něco pravdy. Zatímco budeme čekat na oficiální oznámení, budeme i nadále informovat o pozoruhodných zvěstech na toto téma.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno