Výkonný viceprezident společnosti Microsoft pro hry, Phil Spencer, se po oznámení společnosti Sony o vynechání E3 2020, vydal na Twitter, kde informoval fanoušky o tom, že Microsoft nebude na této akci chybět.

Na Twitteru Phil Spencer potvrdil přítomnost Xboxu na letošní akci E3 a sdělil, že tým Xboxu se tvrdě připravuje na tuto událost. Podle šéfa Xboxu bude tento rok milníkem pro technický pokrok a kreativitu. Dodal, že fanoušci jsou úžasnou součástí každé E3.

“Náš tým tvrdě pracuje na E3, těšíme se na sdílení toho, co je před námi se všemi, kteří rádi hrají.” uvedl Spencer. „Naše umělecká forma byla neustále poháněna průřezem tvořivosti a technického pokroku. Rok 2020 je pro tým Xbox milníkem.“

“Fanoušci jsou pro mě a tým každý rok úžasnou součástí E3. Kontakt s fanoušky je je tak zvláštní součástí každoroční výstavy.”

Společnost Sony oznámila, že vynechává E3 podruhé v řadě a že se vize E3 2020 neslučuje s jejich plány pro tento rok.

Přečti si  Housemarque opravili problém s mazáním postupu v Returnalu

E3 2020 proběhne od 9. do 11. června v Los Angeles Convention Center. 

22 KOMENTÁŘE

  1. Nevím nechci nikoho hanit ale přijde mi, že se Sony boji Microsoftu. Protože jejich oznámení a konference za něco stojí u Sony je tomu naopak. Raději se neúčastní než aby cely herní svět říkal ze to měl Microsoft nadupanejsi a oni s nicim moc nepřišly. Je to jen muj názor. Nevim jak vy..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno