Kup nám pivo

Vývojář SIE San Diego Studio a vydavatel Sony Interactive Entertainment odhalili další hru ze série MLB The Show. Hra s příhodným názvem MLB The Show 24 má vyjít 19. března a vyjde na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S a Nintendo Switch. 

Hra je také plánována na vydání první den v Xbox Game Pass. Podívejte se na trailer níže.

MLB The Show 24 představí hráče Toronto Blue Jays Vladimir Guerrero Jr. jako svého hrdinu na obálce a bude k dispozici ve formě standardní edice a také sběratelské edice, která má být odhalena 6. února.

MLB The Show 24 bude obsahovat všechny herní režimy, které mohou fanoušci této franšízy očekávat, s důrazem na historii baseballu prostřednictvím režimu Storylines. Prostřednictvím tohoto režimu budou hráči moci zažít momenty určující kariéru z celé historie tohoto sportu.

ASUS Strix GS-BE7200
Přečti si  Šéf PlayStation trvá na tom, že konzole jsou pro hraní stále nezbytné

Hra bude také obsahovat režim Road to the Show, který umožňuje hráčům stát se baseballovým hráčem a hrát celou kariéru, počínaje nezletilými a nakonec upevnit jejich dědictví jako hráče v hlavních ligách. Fanoušci manažerských aspektů sportu si také budou moci vyzkoušet franšízový režim, kde mohou řídit, budovat a vést svůj tým k vítězství ve Světové sérii.

Spolu s multiplatformním vydáním bude MLB The Show 24 také obsahovat multiplatformní multiplayer jak pro kompetitivní režimy, tak pro kooperativní režimy.

Sledujte Game Press na Google, abyste dostávali naše novinky a recenze do svých feedů a vše věděli hned.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno