Díky úniku na začátku roku jsme se dozvěděli o novém díle Need for Speed, které je ve vývoji pro mobilní zařízení. Tento týden se na povrch dostaly nové detaily a dokonce i gameplay.

Ach, ten Reddit… Na této sociální síti se nově objevilo několik desítek vteřin záběrů z mobilní verze nových Need for Speed. Vidět můžeme především mapu, která se jeví jako kopie z NFS Heat. Něco málo je vidět i ze samotného závodění a HUDU.

Link na vlákno Redditu s videem

Jak jsme psali v předchozím odstavci, hra by měla být zasazena do Palm City. Fiktivní předělávku Miami jsme mohli poprvé vidět v roce 2019, ve hře Need for Speed Heat.

Přečti si  MiniRECENZE: Dandy & Randy DX - Netradičně kvalitní Ratalaika

S přibývajícími leaky se zvedá pravděpodobnost, že EA přijde již brzy s něčím oficiálním. Do té doby si musíme na další soudy počkat. Zapomínat nesmíme ani na verzi Need for Speed pro PC a konzole, která je taktéž ve vývoji a stojí za ní studio Criterion.

Rádoby arogantní pseudo-hráč, který miluje svého psa a první napití z minerálky. Najdete ho na Facebooku, Twitteru, Instagramu nebo jako iiiMoryTheory na Twitchi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno