Termín vydání Monster Hunter: World nám již pomalu klepe na dveře a tak nám vývojáři tohoto nadcházejícího RPG titulu dávají ve videu možnost nahlédnout do zákulisí vývoje.

Video nese název “Making of Monster Hunter: World epizoda I – koncepty” a zdá se být prvním dílem video seriálu o tvorbě hry, kterým nám autoři chtějí ukrátit čekání na samotnou hru.

Tato první epizoda nabízí fanouškům pohled na vývojový proces  Monster Hunter: World, naplněný rozhovory s herními vývojáři a režiséry, kteří diskutují o tom, jak se přiblížili k vytvoření  hry Monster Hunter  pro současnou generaci konzolí.

I když nemusí být tento první vývojářský deník úplně tím nejzajímavějším, tak fanoušky série upozorňuje na to, kolik vývojový tým čerpal z původního  Monster Hunter, který byl  vydán v roce 2004 a o tom jak se vývojáři nakonec rozhodli navrhnout brzy vycházející Monster Hunter: World. Video také zdůrazňuje ekosystém původního titulu i pocit, že příšery byly více než jen pouhými nepřáteli a tvořily klíčové faktory, které vývojový tým chtěl začlenit do nové hry.

Přečti si  Far Cry 6, Rainbow Six Quarantine a The Division Heartland vyjdou před 31. březnem 2022

Navíc jen před několika týdny bylo v rozhovoru s producentem Ryozo Tsujimoto potvrzeno, že Monster Hunter: World neobsahuje ani loot boxy, ani mikro-transakce jakéhokoli druhu. Což jsou velmi vítané novinky pro většinu hráčů právě v době po katastrofálním nesprávném zacházení s mikro-transakcemi v nedávno vydaných titulech.

Jedná se o první Monster Hunter hru, která vychází na stávající generaci konzolí a hra přitahuje opravdu spoustu pozornosti. Režisér titulu Yuya Tokuda nedávno uvedl, že fanoušci Destiny konečně najdou hru, do které se snadno vpraví. Monster Hunter: World by tak mohl přitáhnout fanoušky Destiny 2, kteří v současné době nejsou s hrou spokojeni.

Zatímco nezbývá než počkat na to zda bude hra úspěšná či nikoliv, tak toto video, které podrobně popisuje přístup vývojářů, spolu s dalšími nedávnými zprávami, jako je slib následných free DLC, dávají příslib, že nadcházející titul by mohl velmi dobře fungovat.

Přečti si  Trailer k Assassin’s Creed Valhalla: Wrath of the Druids naznačuje potíže v Irsku

Monster Hunter: World vychází na PS4 a Xbox One 26. ledna. PC verze se na trh dostane na podzim tohoto roku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno