Film na motivy herní exkluzivity společnosti Microsoft – Gears of War je ve výrobě již od roku 2016, ale podobně jako u mnoha jiných herních adaptací jsme o filmu dlouho neslyšeli.

V loňském roce se objevila informace, že scénář k tomuto filmu má psát scénárista Shane Salerno, který psal scénář pro film Avatar 2. Nyní se k nám však dostává nová informace a to, že dva roky od oznámení má film nového scénáristu, kterým je F. Scott Frazier, který má na svědomí například film xXx: Return of Xander Cage. Zatím není jasné, zda scénář Salerna byl zcela vyřazen, či zda Frazier bude stavět na jeho základech. Nicméně kromě psaní Gears of War pracuje v současné době Frazier také na filmu Mistborn: The Final Empire, který je adaptací fantasy knihy Brandona Sandersona. Podle jeho IMDb stránky pracoval také na hrách jako Tetris Evolution, Hot Wheels: Stunt Track Challenge a Fairly Odd Parents: Breakin da Rules.  

Vzhledem k tomu, že na scénáři filmu se stále pracuje i dva roky po jeho počátečním ohlášení, tak je film Gears of War ještě v nedohlednu. 

Přečti si  Nová IP studia The Coalition bude údajně menší experimentální hrou

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno