Game Developers Session je nejstarší vývojářskou konferencí v Evropě a letos se bude v Praze konat již 20. ročník. Pořadatelé si pro toto jubileum připravili nálož zajímavých hostů.

Množství vývojářů, novinářů a přednášejících se letos sejdou v Národním domě na Smíchově. Na návštěvníky čeká 40 přednášejících a více jak 50 indie titulů. Celý program je rozvržen do dvou hlavních dnů, během kterých se očekává přibližně tisíc návštěvníků. Kdo na letošním GDS vystoupí?

Jméno, které v seznamu přednášejících snad ani nemůžete přehlédnout, patří spoluzakladateli Warhorse Studios. Daniel Vávra vystoupí s přednáškou o tvorbě questů. Jen hodinku před ním se na vedlejší stage představí i druhá polovina z čela studia stojícího za Kingdom Come: Deliverance. Martin Klíma nám v angličtině přednese to, kde se vidí za 20 let.

Přečti si  Call of Duty nedorazí do Xbopx Game Passu „několik let“

Další tváří, která potěší fanoušky hladového Henryho, je Adam Sporka. Ten v pátek nevystoupí se stejnou přednáškou, kterou prezentoval na letošním Devcom v německém Kolíně nad Rýnem, nýbrž se zaměří na hudební přechody a strastmi, které jsou s touto problematikou spojené. S poněkud kratší, ale o to zajímavější přednáškou se představí Jan Vaněček. Svou cestou od nápadu po realizaci nám tento expert na deskové hry pomůže zakončit páteční program.

Jak jsme již zmiňovali výše, na GDS se ukáže mnoho a mnoho tváří. Na seznamu nechybí Jakub Vavřík z Hangar 13, Leszek Szczepański z Guerrilla Game, Jaromír Plachý z Amanita Design a mnoho dalších. Osobně se nejvíce těším na Vladimíra Geršla, ten se během 55 minut ve své přednášce Post Mortem zaměří na svůj připravovaný titul The Last Oricru.

Přečti si  RECENZE: Uncharted: Legacy of Thieves Collection - Kvalita Naughty Dog konečně na PC

Kompletní seznam vystupujících naleznete na oficiálních stránkách konference. Na stejném webu naleznete i možnost zakoupení vstupenek.

Game Developers Session otevírá své brány již 23. září!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno