Šéf Xboxu Phil Spencer patří mezi velké hráče a svou zálibu netají ani přes svou vysokou manažerskou pozici. Na svém Twitteru se nyní rozpovídal o tom, na jaké hry se v budoucnu těší.

Mnohým osvíceným je známo, že multigenerační válka mezi konzolemi se spíše odehrává v komunitní režii a samotné vedení herních divizí se v mnoha případech přátelí. Jako zářný příklad můžeme vzpomenout společné vystoupení Phila Spencera, Shawna Laydena a Reginalda Fils-Aimé během předávání cen The Game Awards.

Xbox nahodil na své sociální sítě příspěvek, kde se sledujících táže na několik málo otázek. Jedním z uživatelů, který na Tweet odpověděl byl právě šéf Xboxu. Svěřil se, že momentálně svůj volný čas věnuje hře Forza Horizon 5 a jejímu rozšíření s Hot Wheels. Odpověděl i na otázku, která hra ho čeká jako příští. Zde překvapil řadu svých příznivců poté, co zvolil God of War Ragnarok, který je ve vývoji exkluzivně pro konkurenční konzoli PlayStation.

Přečti si  Deathloop vyjde na Xbox Series X/S a Xbox Game Pass 20. září

Phil Spencer na pokračování zmíněné ságy nebude muset čekat dlouho. God of Ragnarok vychází 11. listopadu pro PlayStation 4 a 5.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno