Zatímco E3 2018 poskytla řadu zajímavých odhalení, tak některá předem očekávaná odhalení se nekonala, i když to naznačovaly předchozí úniky.

Řeč je o nové připravované hře se Supermanem od Rocksteady Studios. Bohužel jsme se odhalení nedočkali a tak fanoušci tohoto nového projektu upírají své zraky k další nadcházející akcím roku, jako je Gamescom, či Comic-Con, který by byl pro oznámení hry se Supermanem jako dělaný.

Ovšem ve snaze zabránit podobnému zklamání jako v případě E3 2018 uvedl ředitel studia Jamie Walker Twitteru prohlášení, ve které fanoušky informuje, že jejich nová hra není ve fázi, kdy by byla připravena na představení na Comic-Conu v San Diegu.

Walker dále uvádí, že fanoušci budou včas informováni, až studio bude připraveno hru odhalit. Jak se zdá, tak toto oznámení bylo přijato s povděkem a ocenili, že dostali před Comic-Conem jasnou informaci, které zabrání jakékoli neopodstatněné spekulaci, jako tou bylo v případě E3 2018.

Přečti si  Nová gameplay videa ze hry Ratchet and Clank: Rift Apart se zaměřují na souboj

Poslední hra, kterou před třemi lety Rocksteady Studios vydalo, byl Batman: Arkham Knight, což se může zdát jako poměrně dlouhá doba ve srovnání s jinými studii.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno