Na Switch pravděpodobně zamíří Assassin's Creed Black Flag a Assassin's Creed Rogue
Domů » Nintendo » Na Switch pravděpodobně zamíří Assassin’s Creed Black Flag a Assassin’s Creed Rogue

Na Switch pravděpodobně zamíří Assassin’s Creed Black Flag a Assassin’s Creed Rogue

4.9.2019
Publikoval:

Díky výpisu od maloobchodníka The Console Club můžeme očekávat, že na Nintendo Switch dorazí další Assassin’s Creed hry.

Díky řeckému maloobchodu The Console Club můžeme očekávat, že další Nintendo Switch verze Assassin’s Creed Black Flag a Assassin’s Creed Rogue Remastered. 

Zápis byl z obchodu velmi rychle odstraněn ovšem uživatel Redditu s přezdívkou LukarWuff stihl pořídit snímek obrazovky obou her. Analytik herního průmyslu Daniel Ahmad navíc potvrdil skutečnost tohoto úniku a spekulace. V seznamu je také uvedeno datum vydání, které by mělo být naplánováno na 6. prosince.

Je velmi pravděpodobné, že tyto porty budou ohlášeny během dnešního streamu Nintendo Direct. Během 40 minutového streamu bychom měli očekávat více zpráv o hrách jako Luigi’s Mansion 3 a Pokemon Sword and Shield. Je také pravděpodobné, že se dočkáme oznámení her třetích stran, jako právě série Assassin’s Creed.

Přečtěte si  PlayStation bude mít na letošní výstavě For Games našlápnutou expozici

Původní Assassin’s Creed Black Flag byl vydán v roce 2013 a zavedl hráče poprvé v sérii na volné moře. Assassin’s Creed Rogue, vyšel v roce 2014 a nechal hráče prozkoumat Ameriku 18. století.

Nejnovější stream Nintendo Direct začne o půlnoci ze 4. na 5. září.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Přečtěte si  Destiny 2 přidává šíleně drahý Power Level 900 Boost
4 komentáře
  1. Profilový obrázek
  2. Profilový obrázek
    • Profilový obrázek
    • Profilový obrázek
Další doporučené příspěvky
 
Zveřejněny prodeje Nintenda Switch v Severní Americe

Japonská společnost Nintendo je s prodeji své handheldové konzole Switch...