Na vývoji The Last of Us Part II se podílelo celkem 2000 vývojářů a 14 studií
Domů » Hry » Novinky » Na vývoji The Last of Us Part II se podílelo celkem 2000 vývojářů a 14 studií

Na vývoji The Last of Us Part II se podílelo celkem 2000 vývojářů a 14 studií

Nejen tým Naughty Dog pracoval na úspěšné akční adventuře The Last of Us Part II, do vývoje hry bylo zapojeno celkem 2000 vývojářů.

The Last of Us Part II představuje epické a dobrodružství, které vypadá téměř jako 30 hodinový film. Aby však bylo možné dosáhnout této podívané, bylo do výroby zapojeno neskutečné množství vývojářů. Na hře pracovalo celkem 2332 lidí.

Je jasné, že v Naughty Dog nepracuje přes 2000 zaměstnanců, ale dle aktuálního výpisu z LinkedIn zaměstnává studio 446 lidí. Odkud tedy pochází všichni ostatní? TLoU 2 bylo vyvinuto ve spolupráci se společností Sony, takže řada zaměstnanců byla do vývoje zapojena. V tomto čísle jsou obsaženi také lidé, kteří se starali o výrobu nejrůznějších zvuků a hluku, stejně jako dalších 14 studií, které na hře pracovaly prostřednictvím outsourcingu.

Přečtěte si  FIFA 21 přináší do Ultimate Team nové cíle, aktualizované funkce a další

Na webových stránkách Moby Games je uveden seznam všech účastníků, kteří pracovali na The Last of Us Part II. Programátoři, umělci, autoři, manažeři, asistenti, testeři, dabéři a lidé, kterým se jednoduše děkuje za podporu produkce.

Podle webové stránky Screenrant stál vývoj tohoto akčního dobrodružství nejméně 100 miliónů dolarů. Pokud vezmeme v úvahu, že se zapojilo více než 2 300 lidí a výroba trvala něco kolem sedmi let, potom je tato cifra zcela pochopitelná. 

The Last of Us Part II je nyní k dispozici exkluzivně na PS4 a rozhodně stojí za vaši pozornost.

Přečtěte si  Ve FIFA 21 bude chybět další špičkový tým
Zdroj :
Naughty Dog

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut. Hraji téměř vše na čem se dá.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Jak dobře znáte Crashe Bandicoota? Kvíz #4

Ryšavý hrdina se do hráčských srdcí zapsal především hrami na...